Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiele lat po ślubie Edyta Golec nie może rozpoznać męża
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.04.2022 21:02

Wiele lat po ślubie Edyta Golec nie może rozpoznać męża

Edyta Golec
youtube.com/GolecuOrkiestra

Edyta Golec podzieliła się z fanami niesamowitym wyznaniem. Wokalistka i żona Łukasza Golca wyjawiła, że pomimo upływu wielu lat wciąż zdarza jej się mylić męża z jego bratem bliźniakiem.

Gwiazda zorganizowała zabawę na swoim profilu na Instagramie, podczas której zdecydowała się na szczere wyznanie. Do tej pory zdarza jej się mylić braci Golec.

Edyta Golec czasami nie poznaje swojego męża

Wokalistka jest w szczęśliwym związku z Łukaszem Golcem, z którym poznała się jeszcze w liceum. Para wzięła ślub w 2000 roku, a później doczekała się dwójki dzieci: Bartłomieja i Antoniny. Mimo wielu lat razem Edyta Golec zdradziła, że czasami nie poznaje swojego ukochanego.

Piosenkarka zorganizowała dla swoich fanów krótką zabawę w Q&A, podczas której zdecydowała się szczerze odpowiadać na pytania od obserwujących jej profil na Instagramie. W trakcie gry okazało się, że mimo 22-letniego małżeństwa z Łukaszem Golcem, gwiazda wciąż nie poznaje swojego męża. Zdradziła ona, że do tej pory zdarza jej się pomylić ukochanego z jego bratem bliźniakiem Pawłem.

Co więcej, okazało się, że ten problem nie dotyczy tylko Edyty Golec. Ten sam kłopot mają też dzieci piosenkarzy, którym zdarza się pomylić wujka z tatą.

– Wiele osób nas myli, nie rozpoznaje. Nawet nasza najbliższa rodzina. Mało tego, nawet nasze dzieci też się czasami mylą i mówią do Pawła tata, a do mnie jego dzieci też tata — wyznał Łukasz Golec podczas wywiadu dla tabloidu „Fakt”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: gwiazdy.wp.pl