Włosy Agnieszki Radwańskiej już nie są długie. Tenisistka przeszła metamorfozę, która zachwyca wszystkich. Fani zauważyli, że wygląda obłędnie, a nowa fryzura to strzał w dziesiątkę. Choć nie dodaje jej lat, to sprawia, że gwiazda sportu wygląda nieco poważniej. Internauci już wiedzą, czym mogłaby zająć się w nowej odsłonie.

Agnieszka Radwańska ścięła swoje piękne, długie włosy i nie ukrywa, że wcale nie było jej szkoda. Tenisistka zdradziła, jakie zalety ma jej nowa fryzura, a fani piszą, że podjęła świetną decyzję. Czy metamorfoza jest związana z nową pracą? Z komentarzy jasno wynika, jakie stanowisko na nią czeka!

Włosy Agnieszki Radwańskiej

Polska tenisistka opublikowała zdjęcie i pochwaliła się dużą zmianą w swoim wyglądzie. Nie zdecydowała się na zmianę koloru, ale znacznie skróciła włosy i w opisie zaznaczyła, że w końcu nie będzie musiała spędzać tyle czasu na ich układaniu. Nie obawiała się metamorfozy, bo przecież jej czupryna szybko odrośnie. Poważniejszy wygląd gwiazdy zauważyli fani, którzy uważają, że powinna zostać… ministrem sportu!

Aga, wyglądasz super. Idealna kandydatka na ministra sportu. Tylko nie wiem, czy towarzystwo by Ci odpowiadało?

-Zostań ministrem sportu.

Na Instagramie zawrzało, a niektórzy internauci sugerują Agnieszce, że wyglądałaby pięknie, nawet gdyby jeszcze skróciła swoje włosy! Na razie jednak gwiazda świetnie czuje się w nowym wydaniu i chce cieszyć się udaną metamorfozą.

Ile lat ma Agnieszka Radwańska?

Agnieszka Radwańska ma 30 lat, a rok temu ogłosiła zakończenie swojej kariery. Polacy latami trzymali za nią kciuki i wspierali ją w zmaganiach na korcie. W tym czasie udało jej się zarobić 15 milionów złotych na samych kontraktach reklamowych. Szacuje się, że w sumie uzbierała nawet 150 milionów.

włosy
Fot.facebook.com Agnieszka Radwańska

Podczas swojej imponującej kariery Agnieszka Radwańska została drugą Polką, która dotarła do finału turnieju wielkoszlemowego w singlu, miało to miejsce podczas Wimbledonu w 2012 roku. Triumfowała też na turniejach French Open, Australian Open, US Open, Roland Garros i na Igrzyskach Olimpijskich w kilku krajach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

WŁOSY
instagram.com/aradwanska

Jeszcze kilka dni temu tenisistka miała długie włosy.

WŁOSY
instagram.com/aradwanska

Tak dziś wygląda Agnieszka Radwańska. Jej metamorfoza zachwyciła fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Została zgwałcona w wieku 14-lat. Urodziła, „Była przerażona”
  3. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej zostanie gwiazdą? Sensacyjne doniesienia o 5-latku
  4. Dalida, gwiazda lat 70. odebrała sobie życie. Dokładnie zaplanowała swoją śmierć
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Poprzedni artykułChłopak miał mieć operację, zostawił na ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg dochodził do siebie 30 minut
Następny artykułKotka próbowała wkraść się do kliniki weterynaryjnej. Była zdesperowana
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.