Włosy Małgorzaty Rozenek znów stały się tematem dla mediów. Gwiazda poddała się dramatycznej metamorfozie, a jej włosy nigdy nie były tak krótkie. Zobacz jak wygląda po ścięciu!

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na poważną zmianę w wyglądzie. Dramatycznie skróciła swoje włosy po tym jak długo utrzymywała tę samą fryzurę.

Włosy Małgorzaty Rozenek po metamorfozie

Małgorzata Rozenek zaprezentowała swoją nową fryzurę milionowi obserwujących ją osób na Instagramie. Gwiazda w piątek opublikowała serię zdjęć po ścięciu włosów i podpisała ją po prostu #newhaircut oraz oznaczyła swojego fryzjera, którego w opisie krótko nazwała mistrzem.  

 „Super pani w tej fryzurze” dodaje kolejny internauta. „Ładna buzia to każda fryzura pasuje. Ślicznie Pani wygląda. Pozdrawiam” wtóruje kolejna internautka. Nowe włosy Małgorzaty Rozenek zrobiły piorunujące wrażenie na jej fanach, którzy nie szczędzą jej komplementów. Najlepszym dowodem na ciepłe przyjęcie metamorfozy jest też prawie 60 tysięcy polubień pod serią zdjęć.

Jak teraz wygląda Małgorzata Rozenek?

Włosy Małgorzaty Rozenek zostały skrócone do długości popularnego, klasycznego boba. Dotychczas gwiazda utrzymywała swoje włosy do ramion. Gwiazda została jednak przy swoim kolorze. Zmiana jest widoczna, a wielu internautów stwierdziło, że fryzura ją odmłodziła. Żona Radosława Majdana już rok temu przeszła podobną metamorfozę, gdy rok temu zdjęła doczepiane kosmyki i również skróciła włosy. Tak krótkich jednak nie miała nigdy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#newhaircut @amadeovilcze mistrz✂️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Poprzedni artykułEwa Farna przyznała, że zarabia na dziecku. Nie wszyscy są tym zachwyceni
Następny artykułPowstało SPA dla małych dzieci. To pierwszy tego typu ośrodek na świecie
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.