Zaręczyny Beaty Pawlikowskiej okazały się niemałym zaskoczeniem dla jej obserwatorów. 54-letnia gwiazda pochwaliła się przepięknym pierścionkiem na palcu. Pod wpisem w mgnieniu oka posypała się lawina gratulacji dla szczęśliwych zakochanych. Słowa, którymi owiane zostało ich wspólne zdjęcie, są niezwykle romantyczne i wzruszające.

Beata Pawlikowska uznawana jest za jedną z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Prywatnie od trzech lat związana jest z Amerykaninem Dannym Murdockiem. To właśnie dla niej mężczyzna przeprowadził się do Polski. Pomimo tego, że żadne z nich nie szukało miłości, życie przygotowało dla nich nieco inny scenariusz. Zakochani na Instagramie poinformowali o zaręczynach.

Zaręczyny Beaty Pawlikowskiej były ogromnym zaskoczeniem

54-latka na swoim miłosnym koncie dwa długie związki. Jeden z Wojciechem Cejrowskim, których połączyła pasja do podróżowania, a drugi z właścicielem firmy zajmującej się doradztwem personalnym, Rafałem Jędrzejewskim. Żaden z nich nie przetrwał jednak próby czasu.

Beata Pawlikowska od trzech lat związana jest z prawnikiem, którego poznała w dżungli w dawnym mieście Majów w Belize położonym w Ameryce Środkowej. Pomimo tego, że jeszcze pół roku temu zapewniała, że wspólnie z partnerem nie zamierzają formalizować swojego związku… na jej placu pojawił się pierścionek zaręczynowy.

Posypała się lawina gratulacji

Podróżniczka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, które nie pozostawia żadnych wątpliwości. 54-latka powiedziała TAK! Zdjęcie ogromnego pierścionka wywołało salwę zachwytu, a gratulacjom nie było końca.

-Szafir, bo jest niebieski jak nasze oczy, jak niebo i ocean. Brylanty, bo mają w sobie światło. Ale tak naprawdę to my mamy światło w sobie ???? Czy myślicie, że powiedziałam ‚Tak’? ???? #takczynie #dobrepytanie #zaręczeni #cozadzień #BeataPawlikowska #DannyMurdock- napisała gwiazda.

Szczęśliwym zakochanym redakcja Lelum.pl pragnie złożyć najszczersze gratulacje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zaręczyny
instagram.com @beata.pawlikowska

Zaręczyny Beaty Pawlikowskiej były ogromnym zaskoczeniem.

Zaręczyny
instagram.com @beata.pawlikowska

Zdjęcie owiała romantycznym podpisem.

Zaręczyny
instagram.com @beata.pawlikowska

Para jest razem od trzech lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Ponad 96% ludzi nie jest w stanie rozwiązać tego zadania dla 4-klasisty. Jesteś geniuszem?
  4. W młodości Sylwia Grzeszczak skrywała pewien sekret. Gdy wyszedł na jaw, jej życie się odmieniło
  5. Mama Doroty Szelągowskiej nie będzie zadowolona. Pomimo jej próśb gwiazda opublikowała kontrowersyjne zdjęcie
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.