Kultowy zespół, który zgromadził rzeszę fanów na całym świecie, kończy karierę po niemal 30 latach działalności. Informację o zakończeniu kariery Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter przekazali w osobliwy sposób. 

Zespół Daft Punk rozpoczął swoją działalność już w latach 90′. Niestety, po prawie 3 dekadach kultowa formacja muzyczna podjęła decyzję o zakończeniu kariery. 

Zespół Daft Punk kończy karierę 

W sieci pojawiła się informacja o tym, że legendarny zespół Daft Punk kończy karierę. Formacja działała już od lat 90′ i przez 3 dekady zyskała rzeszę fanów na całym świecie.

Zespół na platformie YouTube zamieścił niecodzienne nagranie, które miało stanowić swego rodzaju pożegnanie z fanami i światem muzyki. Klip zatytułowany Epilogue rozpoczyna się widokiem artystów spacerujących w ciszy po pustyni w charakterystycznych kaskach na głowie. Panowie ubrani są też w skórzane kurtki.

Na początku nagrania nie słychać żadnej muzyki, po chwili jednak na ekranie pojawia się wybuch. Jeden ze spacerujących artystów wysadza się w powietrze. Po kilku minutach naszym oczom ukazuje się tajemnicza postać, zmierzająca w kierunku zachodzącego słońca. 

Klip trwa prawie 8 minut. W późniejszych minutach ciszę zastępuję muzyka zespołu. 

Nagranie miało być osobliwym pożegnaniem, jednak informację o zakończeniu działalności zespołu potwierdził również z portalem Variety publicysta, który przez wiele lat współpracował z muzykami. Niestety, oprócz potwierdzenia, nie przekazał żadnych szczegółów. 

Daft Punk: działalność 

Daft Punk to duet pochodzący z Paryża. Zespół swoją działalność rozpoczął we wczesnych latach 90′. Jego wytwory to głównie muzyka elektroniczna. 

Charakterystycznym elementem grupy był ich wizerunek. Panowie ukrywali swoje twarze za multimedialnymi kaskami, które później stały się ich znakiem rozpoznawczym. 

Zespół Daft Punk ma na swoim koncie takie hity, jak: Around the WorldOne More Time czy Get Lucky.Ostatni singiel grupa wypuściła w 2017 roku, a teraz ogłoszono, że kończy swoją działalność. 

Jak widać, życie potrafi naprawdę zaskoczyć. Dziś również pisaliśmy o pewnej modelce, która niegdyś była na szczycie i nic nie wskazywało na to, że mogłoby być inaczej. Teraz blond piękność nie przypomina dawnej siebie, straciła cały majątek i mieszka na ulicy. Więcej informacji możecie przeczytać >tutaj<

Zobacz wideo: 

Kultowy zespół kończy karierę.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Źródło: youtube.com, Variety 

Poprzedni artykułAnna Kowalska kończy współpracę z TVN. Opublikowała poruszającą wiadomość w związku z odejściem
Następny artykułByła uczestniczka programu „Rolnik szuka żony” opowiedziała, jak zmieniło się jej życie po udziale w produkcji TVP
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.