Znaki zodiaku wiele mówią o tym, jakimi jesteśmy ludźmi, a więc także i o tym, z kim w związku będziemy czuli się najlepiej. Oczywiście, oznacza to także, że pozwoli nam dowiedzieć się, z kim będziemy czuli się najgorzej. Te znaki nigdy nie powinny nawet myśleć o tym, żeby być ze sobą!

Znaki zodiaku, które nie stworzą udanego związku

Byk i Bliźnięta

Chociaż wiele osób najłatwiej łapie kontakt z Bliźniętami, Byk nie może być z nimi w związku. Jest on po prostu osobą zbyt polegającą na swoich instynktach w kwestii ufania ludziom, a Bliźnięta potrafią nieustannie sprawiać wrażenie bardzo niegodnych zaufania. 

Baran i Lew

To dwa najbardziej agresywne znaki zodiaku. Nie stworzą dobrego związku, ponieważ nieustannie będą walczyć o dominację w nawet najprostszych kwestiach. Z tą dwójką nawet śniadanie jest jednym wielkim polem walki. Będąc razem, tylko się unieszczęśliwią i sprawią, że wszyscy ich znajomi będą mieli ich dosyć. 

Rak i Skorpion

Z zewnątrz może wydawać się, że ta para bardzo dobrze się dogaduje, ponieważ nigdy nie słychać, aby się kłócili. To prawda, ale wcale nie taki dobry znak. W rzeczywistości oboje są po prostu mistrzami w utrzymywaniu „cichych dni”. Niestety, oznacza to również, że żaden ich konflikt nie zostaje omówiony, po prostu nie potrafią się komunikować. 

Panna i Waga

Te znaki zodiaku są po prostu zbyt od siebie różne, żeby mogły dobrze działać w związku. Ich priorytety w życiu różnią się od siebie drastycznie, ciężko im znaleźć jakąkolwiek nić porozumienia. Kiedy próbują być ze sobą, kończy się to we łzach ze strony Panny i frustracją u Wagi. Nikt nie chce, żeby spełnił się ten scenariusz. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com

Nie wszyscy są sobie pisani.

znaki zodiaku
rawpixel.com

Niektóre znaki zodiaku po prostu do siebie nie pasują.

znaki zodiaku
Fot. canva.com

Te połączenia to mieszanka wybuchowa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chroni przed rakiem i poprawia trawienie. Wystarczy jedna łyżeczka dziennie
  2. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  3. Mięso z „wkładką higieniczną” na dnie? Już nigdy więcej go nie kupisz, gdy poznasz prawdę
  4. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
  5. Syn Olgi Tokarczuk. Kim jest Zbyszko Fingas? Ma 34 lata i niecodzienny zawód
  6. Jurorom amerykańskiego Mam Talent opadły szczęki. Polski duet rozwalił system

źródła: bustle.com

Poprzedni artykułSekretny przepis na pączki. Chrupiąca skóra i idealne nadzienie, niedługo Tłusty Czwartek
Następny artykułSzczeniak chciał wejść na kanapę, ale pan mu nie pozwalał. To, co zrobił, rozczula do łez
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego