Znaki zodiaku, które są największymi farciarzami! Niektóre znaki zodiaku mają takie szczęście w życiu, że aż trudno im nie zazdrościć. Jeżeli zastanawiacie się, czy wy lub ktoś, kogo znacie jest w czepku urodzony, zobaczcie, co podpowiedziały nam gwiazdy.

Znaki zodiaku znakom zodiaku nie równe, dlatego niektóre z nich mają niewyobrażalnego farta w życiu. Przyjrzałyśmy się 5 znakom, których szczęście zdaje się nie opuszczać na krok. Sprawdźcie, czy jesteście na liście. Może się okazać, że to właśnie wam sprzyjają planety?!

Które znaki zodiaku, które są największymi farciarzami?

Byk

Wysublimowany gust i cierpliwość Byków zazwyczaj popłaca, dlatego osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku naturalnie przyciągają do siebie dobre i estetyczne doświadczenia. Byki są magnesem dla piękna – piękne samochody, plaże z lazurową wodą, zapierający dech w piersiach partnerzy – to wszystko przychodzi do Byków samo. 

Bliźnięta

Niektóre znaki zodiaku są towarzyskie i ciekawe świata, ale ciekawości i gadatliwości Bliźniąt nikt nie przebije. Tak jak ich szczęścia do ludzi, a zwłaszcza biznesowych partnerów. Bliźnięta mają nosa do osób, z którymi warto nawiązać biznesową relację.

Lew

Lwy to prawdziwe bestie sceniczne – nie boją się ani występowania, ani odważnych przedsięwzięć. Są otwarte i kreatywne, a przy tym łatwo zjednują sobie ludzi. Konkurs piękności lub konkurs talentów? Pierwsze miejsce murowane. 

Panna

Panny są dobrze zorganizowane i poukładane. Są również bardzo cierpliwe i skrupulatne. Największego farta mają do pieniędzy – kiedy od niechcenia zagrają w totolotka, mogą wygrać dużo pieniędzy. Zawsze trafiają na wyprzedaże oraz promocje, a kasjerzy w sklepach nie szczędzą im rabatów. Może to ich urok osobisty? 

Strzelec

Nad Strzelcem pieczę od dnia jego urodzenia sprawuje planeta Jowisz. Największa planeta naszego układu słonecznego patronuje wszystkim Strzelcom, dlatego osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku pech omija szerokim łukiem. Niestety, Strzelce powinny pohamować swoje hazardowe zapędy, ponieważ może się to dla nich źle skończyć – wszak passa w kasynie nie trwa wiecznie.

Wodnik

Które znaki zodiaku mają największe szczęście w miłości? Największymi farciarzami, jeżeli chodzi o znalezienie wymarzonego, wręcz idealnego partnera są Wodniki. Nie wiemy, jak one to robią, ale idealnie pasujący do nich partnerzy lgną do nich, jak muchy do miodu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com Dane Deaner

Które znaki zodiaku mają szczęście do ludzi? Bliźnięta mają nosa do osób, z którymi warto nawiązać biznesową relację.

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com @Stephen Cook

Nie wiemy, jak Wodniki to robią, ale idealnie pasujący do nich partnerzy lgną do nich, jak muchy do miodu. 

znaki zodiaku
Fot.pixabay.com @jackmac34

Które znaki zodiaku mają szczęście do pieniędzy? Największego farta mają do pieniędzy Panny – kiedy od niechcenia zagrają w totolotka, mogą wygrać dużo pieniędzy. Zawsze trafiają na wyprzedaże oraz promocje, a kasjerzy w sklepach nie szczędzą im rabatów.

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com @JESHOOTS.COM

Strzelce powinny pohamować swoje hazardowe zapędy, ponieważ może się to dla nich źle skończyć – wszak passa w kasynie nie trwa wiecznie.

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com @Vonecia Carswell

Lwy są otwarte i kreatywne, a przy tym łatwo zjednują sobie ludzi. Konkurs piękności lub konkurs talentów? Pierwsze miejsce murowane.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Taco Hemingway to dobry materiał na zięcia? Kinga Rusin w ogniu pytań
  3. Przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka opublikował z nim zdjęcie sprzed kilkunastu dni. Pływali na łódce, na której doszło do tragedii
  4. To już pewne. Beata Kozidrak przyznała, czy jest zakochana, fani mogą odetchnąć z ulgą
  5. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty
  6. Zuzia dostała zaproszenie na ślub. Znalazła w nim kartkę z żądaniami pary młodej i aż się w niej zagotowało

 

Poprzedni artykułJolanta Kwaśniewska poprawia sobie urodę? ”Nigdy nie zrobię sobie botoksu”
Następny artykułEdward Miszczak opowiedział o współpracy z Edytą Górniak. Czy robi problemy na planie?
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.