Znaki zodiaku i przyjaźń. Jak to jest, że jedne osoby natychmiast przypadają nam do gustu, a od innych lepiej trzymać się z daleka? Żeby uniknąć niepotrzebnego szukania bratniej duszy, sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje, a z kim nigdy nie uda ci się dogadać. Kogo MUSISZ mieć w swoim życiu?

Znaki zodiaku i przyjaźń: chcesz wiedzieć, z kim mógłbyś zbudować bliższą relację? Wystarczy sprawdzić horoskop! Do każdego znaku zodiaku jest przypisany żywioł: woda, ogień, powietrze albo ziemia. Różnimy się temperamentem, poglądami, podejściem do świata i innych ludzi, a niekiedy odmienności stają się nie do pogodzenia. Sprawdź, kto w nadchodzącym roku pojawi się w twoim życiu na dłużej!

Panna

Panna i Koziorożec to znaki zodiaku, które pasują do siebie jak ulał. Oboje twardo stąpają po ziemi i realistycznie patrzą na otaczającą je rzeczywistość. Panna doceni zdrowy rozsądek Koziorożca, który będzie pełen uznania dla jej perfekcjonizmu i zamiłowania do porządku.

Ryby

Przeciwieństwa się przyciągają, więc Ryby i Byk są po prostu potrzebni sobie nawzajem. Ryby pokażą nieco sztywnemu Bykowi ciekawszą stronę życia, a Byk powstrzyma nieco lekkomyślną przyjaciółkę od wpakowania się w niewłaściwy związek i pomoże poskromić skłonność do przesadzania i narzekania. 

Lew

Patrzysz w przyszłość z nadzieją i optymizmem, nie znosisz za to bylejakości i nie lubisz przestawać na małym. Z tego powodu potrzebujesz przyjaciela, który ma podobne podejście do życia i nie będzie cię pouczał w kwestii dysponowania pieniędzmi ani powściągał twojego apetytu na życie. Wygodna i elegancka Waga doskonale cię zrozumie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Skorpion

Jeśli inwestujesz w jakąś relację czas i emocje, potrzebujesz pewności, że druga osoba doceni to i odwzajemni. Rak z kolei przykłada wielką wagę do przyjaźni, a nad towarzystwo wielu osób przekłada wąskie grono sprawdzonych druhów. Te znaki zodiaku idealnie do siebie pasują!

Wodnik

Stawiasz potrzebę wolności i posiadania własnej przestrzeni na pierwszym miejscu. Jeśli druga osoba tego nie rozumie, czujesz się stłamszony i nieszczęśliwy. A kto lepiej zrozumie Wodnika niż… drugi Wodnik

Baran

Podchodzisz do problemów zadaniowo i nie znosisz użalania się i bezczynności. Pozostałym znakom ciężko za tobą nadążyć. Kroku zdoła dotrzymać ci tylko Strzelec, którego bezpośredniość i szczerość bez wątpienia przypadną ci do gustu. Powodzenia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Matheus Ferrero

Poukładany i praktyczny Byk potrzebuje kogoś, kto wniesie w jego życie odrobinę szaleństwa i luzu. 

 

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Michael Discenza

Lew uwielbia dobrą zabawę i blichtr. Nieśmiała Panna albo rozsądny Koziorożec będzie krzywo patrzył na jego styl życia, dlatego powinien poszukać kogoś, kto ma podobne poglądy. 

 

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Greg Raines

Dla Wodnika przyjaźń jest niezwykle istotna, jednak jeśli druga osoba będzie oczekiwała wyłączności, szybko zakończy znajomość.

 

znaki zodiaku
fot. unsplash.com rawpixel

 

Rak i Skorpion silnie przywiązują się do swoich bliskich i starannie pielęgnują relacje.

znaki zodiaku
fot. unsplash.com Genessa Panainte

Panna, Koziorożec i Byk należą do znaków żywiołu ziemi. Charakteryzuje je realistyczne podejście do życia i silne poczucie obowiązku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Polka poszukiwana przez Interpol. Miała kierować gangiem: „Pieniądze stały na paletach. Nie wiedzieli, co z nimi robić”
  3. Pan młody nie żyje. Wieczór kawalerski zakończył się tragedią
  4. Niewiarygodne zjawisko przerwało ślub. Nagłe huknięcie i w najważniejszym momencie zapadła ciemność
  5. Złe wiadomości. Uwielbiany za rolę w „Kiepskich” Andrzej Grabowski nie czuje się najlepiej

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.