Znaki zodiaku postanowiły przeprowadzić prawdziwą rewolucję. Niektóre z nich chciałyby odmienić swoje życie  i nowym roku pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów. Komu uda się schudnąć w 2019? Sprawdźmy!

Najwyższy czas zadbać o własne zdrowie. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś poczuł się dobrze we własnym ciele. Niektóre znaki zodiaku nie są do końca zadowolone z odbicia w lustrze i chcą to zmienić. Przeczytaj nasz horoskop i dowiedz się, komu uda się schudnąć w nowym roku. 

Znaki zodiaku, które schudną w 2019 roku

Baran

Od dawna planował przejść na dietę, jednak do tej pory nie był wystarczająco zdeterminowany. Nowy rok niesie ze sobą nowe możliwości, a Baran postanowił wreszcie wziąć sprawy w swoje ręce. Kupił nawet karnet na siłownię!

Panna

Panna zmieni swój styl życia o 180 stopni. Od osoby, która każdy wieczór spędzała przed telewizorem z paczką chipsów i słodzonymi napojami, stanie się drugą Ewą Chodakowską. Treningi staną się dla niej codziennością, a dzień bez treningu będzie dniem straconym.

Bliźnięta

Bliźnięta postanowiły zrewolucjonizować swoją dietę. Z półek kuchennych tego znaku zodiaku zniknęły wszystkie niezdrowe przekąski, a na ich miejscu pojawił się nasiona, orzechy i ziarna słonecznika. Małymi krokami Bliźnięta osiągną wymarzoną sylwetkę!

Ryby

Okazało się, że racjonalne żywienie może sprawiać mnóstwo frajdy, a treningi z ulubioną trenerką dostarczają mnóstwo endorfin. Aktywność fizyczna wpłynęła nie tylko na ciało tego znaku zodiaku, ale też na duszę! Pozytywne myślenie na stałe zagości w życiu Ryb.

Strzelec

Strzelec musi pamiętać, że głodówki i monodiety przyniosą jedynie krótkotrwałe efekty, po czym dopadnie go znienawidzony  efekt jojo. Najważniejsza jest równowaga! Jeśli z trudem przychodzi ci ułożenie jadłospisu, warto skorzystać z pomocy dietetyka.

Lew

Znajomi Lwa wielokrotnie słyszeli, że od jutra przechodzi na dietę, jednak ten znak zodiaku nigdy nie wytrwał w swoim postanowieniu dłużej niż kilka dni. Dopiero gdy po raz kolejny ulubione jeansy okazały się za ciasne, Lew zrozumiał, że warto zaprzyjaźnić się z siłownią.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com — rawpixel

Znaki zodiaku przejdą na dietę w 2019. Kto z nich zgubi zbędne kilogramy?

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIna Benita urodziła syna w więzieniu. Jego ojcem był niemiecki oficer
Następny artykułEdyta Górniak i Robert Janowski byli parą?! O ich relacji krążyły plotki