Znaki zodiaku mówią o nas wiele. Łączą nas w pary, zdradzają, jacy jesteśmy i odkrywają nasze wady. Z naszego artykułu dowiecie się, które znaki zodiaku są najlepiej dobranymi…przyjaciółmi. Z kim stworzymy duet idealny tzw. partner in crime?

Znaki zodiaku potrafią odsłonić nasze najskrytsze tajemnice i wyjawić o nas całą prawdę. Specjaliści są w stanie z daty naszego urodzenia odczytać niemal wszystko. Teraz postanowili zająć się znakami i ich idealnymi połączeniami. Jesteście ciekawi, który inny zodiak ma największe szanse na zostanie waszym najlepszym przyjacielem?

Znaki zodiaku i ich idealne połączenia…w przyjaźni!

Byk i Koziorożec

Byki to hedoniści, którzy uwielbiają dobrą zabawę, luksus i piękne rzeczy. Koziorożc jest zdeterminowany, wyrafinowany i prawy. Ta dwójka stworzy duet idealny. Oboje cenią sobie inteligencję i spryt. Kochają dążyć do celu i go osiągać.

Barana i Wodnik

Baran to uparciuch, który potrafi szybko wybuchać. Wodnik, który jest spokojny, uśmiechnięty i otwarty, to dla nerwowego Barana idealny przyjaciel, ostoja. Potrafi go uspokoić i ugłaskać, z kolei osoby spod znaku Barana potrafią zmotywować i pomóc niebieskim ptakom, jakimi są Wodniki.

Bliźnięta i Ryby

Bliźniak to król towarzystwa kocha zabawę, a najwyższą wartością dla niego są przyjaciele. Dla marzycielskich Ryb Bliźniak jest idealnym kompanem, potrafi nieco ściągnąć go na ziemię i przypomnieć, że warto cieszyć się z małych rzeczy. 

Rak i Skorpion

Rak są bardzo delikatne i czuciowe, wydawać by się mogło, że ostre Skorpiony to dla nich nie najlepsze towarzystwo. Pomyłka! Te znaki uczą się od siebie. Skorpion daje przyjacielowi spod znaku Rak dużo pewności siebie, a on uczy go czułości i korzystania ze swojej intuicji.

Lew i Waga

Wagi są sprawiedliwe, wyrafinowane i z klasą, tylko takie osoby są w stanie przyhamować rozbujane ego Lwa. Ta dwójka idealnie do siebie pasuje, oba znaki są silne, pewne siebie i ambitne. Razem mogą rządzić światem.

Panna i Strzelec

Panny są zdystansowane i poukładane. Strzelce otwarte i entuzjastyczne. Dlaczego są przyjaciółmi? Ponieważ nikt ich nie zrozumie tak dobrze, jak one siebie nawzajem. Są idealnym dopełnieniem, ich przyjaźń opiera się na wspólnym szacunku i braterskiej miłości. 

ZOBACZ GALERIĘ:

via GIPHY

 

Byk i Koziorożec – Byk to hedonista, a Koziorożec to esencja wyrafinowania. Razem tworzą duet idealny. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak się ubrać do fizjoterapeuty? Wygoda przede wszystkim!
Następny artykułJak się ubrać do Jumpcity? Wygoda i nowoczesność!
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: julia.saracen@iberion.pl