Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała obrączkę. Diamenty kosztowały fortunę, mało kogo byłoby stać
Michał Włoch
Michał Włoch 01.02.2020 18:00

Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała obrączkę. Diamenty kosztowały fortunę, mało kogo byłoby stać

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 20.05.2019 Wielka Gala Gwiazd Plejady 2019 n/z: PLICH MAJA RUTKOWSKI KRZYSZTOF

Żona Krzysztofa Rutkowskiego może liczyć na to, że jej mąż zawsze będzie ją rozpieszczać. Obrączka, którą mąż założył jej na palec, robi ogromne wrażenie nie tylko za sprawą swojego wyglądu, ale też ceny.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego jest bardzo zadowolona z tego, że udało jej się założyć rodzinę ze znanym detektywem. Swoim szczęściem postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie – jej obrączka to prawdziwe dzieło sztuki, które zadziwia nie tylko wyglądem, ale też niebotyczną ceną.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego

Maja Rutkowski to trzecia żona byłego detektywa, który jest posiadaczem najsłynniejszych włosów w historii polskiego show-biznesu. Zanim doszło do ślubu, droga do szczęścia nie była prosta.

Ich relacja powstała na zgliszczach poprzedniego związku byłego detektywa – jego poprzednia partnerka była koleżanką ze szkoły jego obecnej żony. Obie panie są młodsze od niego o 25 lat.

O ślubie Krzysztofa Rutkowskiego mówili wszyscy. Każdy chciał wiedzieć, jak wyglądała ceremonia. Poza samą uroczystością również obrączka okazała się spektakularna.

Żona detektywa pokazuje obrączkę

Maja Rutkowski postanowiła podzielić się ze swoimi fanami na Instagramie obrączką, jaką dostała od swojego świeżo upieczonego męża. Trzeba przyznać, że prezentuje się imponująco.

Ogromne wrażenie robi nie tylko ilość diamentów znajdująca się na obrączce, którą żona byłego detektywa założyła na swój palec, pieczętując małżeństwoz nóg zwala też jej cena.

Dziennikarzom portalu pudelek.pl udało się dotrzeć do producenta biżuterii, który wykonał obrączkę. Uwagę zwraca jej cena – 33 746 złotych. Krzysztof Rutkowski nie żałował pieniędzy na swój ślub, który miał kosztować około miliona złotych.

Obecnie obrączka, którą Maja Rutkowski przypieczętowała związek z byłym detektywem, jest na przecenie. By stać się jej posiadaczem, trzeba teraz zapłacić jedynie 23 522 złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Krzysztof Rutkowski

Droga do szczęścia, jaką przeszli były detektyw i jego obecna żona była kręta.

krzysztof rutkowski: ślub

Para w końcu wzięła bajkowy ślub.

żona

Cena obrączki zwala z nóg.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż zaproponował żonie związek na nowych zasadach. W strachu przed rozwodem zgodziła się na wszystko
  2. Pielęgniarka złamała wszystkie zasady panujące w szpitalu. Dzięki swojej odwadze odmieniła los
  3. Nastolatka trafiła do szpitala z niewiarygodnego powodu. Nawet lekarze byli bezradni, śmiać się, czy płakać?