Żona Borysa Szyca pochwaliła się ze światem zdjęciem ich pięknego synka. Malec jest naprawdę uroczy, jednak to nie on znalazł się w centrum zainteresowania. Na fotografii uwieczniono kogoś jeszcze, kto przykuł większą uwagę obserwatorów Justyny Nagłowskiej. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Żona Borysa Szyca, Justyna Nagłowska regularnie zaszczyca nas kadrami ze swojego życia codziennego. Ostatnio w sieci pojawiło się również zdjęcie małego Henia, który niedawno przyszedł na świat. Słodki niemowlak nie pozował do zdjęcia jednak sam, tuż za jego plecami niewinnie wychylały się dwie, roześmiane twarze. Kto skradł całą uwagę fanów pary?

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”196520″]

Żona Borysa Szyca pokazała zdjęcie ich synka

21 marca na świat przyszedł Henio, syn Borysa Szyca i Justyny Nagłowskiej. Para, tydzień po tym wielkim wydarzeniu, obwieściła całej Polsce dobrą nowinę. Niedługo po tym w sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie noworodka. Fani byli zachwyceni uroczym malcem, dlatego też żona Borysa Szyca regularnie publikowała nowe zdjęcia.

Ostatnio w sieci pojawił się kolejny kadr z małym Heniem w roli głównej, jednak nie on sam pozował do zdjęcia. Na fotografii, na drugim planie, nieśmiało uśmiechają się pasierbice Borysa Szyca – Franciszka i Stefania. Śliczne dziewczynki, to owoc poprzedniego związku żony Borysa Szyca.

  1. Córki Katarzyny Figury to już prawie dorosłe kobiety. Nastolatki powalają urodą po mamie na kolana
  2. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, nadeszła zła wiadomość
  3. Agnieszka: „Nie mogę przestać myśleć o moim szefie. Jest 17 lat starszy, on też wysyła mi sygnały”

Córki żony Borysa Szyca

Żona Borysa Szyca oprócz małego Henia, jest dumną mamą jeszcze dwóch, młodych dam – Franciszki i Stefanii. Dziewczynki są naprawdę ujmujące. Widać, że świetnie odnajdują się w roli starszych sióstr i kochają swojego małego braciszka.

-(…)Moja trójeczka. Franka, Stefka i Henio. Na szczęście ta starsza dwójka, nie wymaga już noszenia, co więcej, chętnie noszą braciszka. Mam swoje pomocnice biegające po całym domu i przynoszące potrzebne rzeczy, które jako roztargniona ze zmęczenia mama, rozsiewam dookoła – napisała Justyna Nałgowska, na swoim instagramowym profilu.

Mimo tego, że na pierwszym planie znalazł się Henio to Franciszka i Stefania przyciągnęły większą uwagę fanów pani Justyny. Obserwatorzy zasypały dwie młode damy masą komplementów, a dumna mama otrzymała gratulacje.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zona Borysa Szyca
instagram.com/borys.szyc/

Żona Borysa Szyca opublikowała zdjęcie z małym Heniem w roli głównej.

żona Borysa Szyca
instagram.com/borys.szyc

Do zdjęcia pozowały również córki Justyny Nałgowskiej.

Fani byli zachwyceni rodzinną fotografią.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rozpędzony samochód roztrzaskał przystanek. Wszystko wyleciało w powietrze
  2. Apel Ministerstwa Zdrowia z samego rana do wszystkich Polaków. Padły bardzo ważne słowa
  3. Nastolatek zrobił zdjęcie stołu, które stało się hitem. Przyjrzyj się uważnie, zrozumiesz dlaczego
  4. 61-letnia babcia okrzyknięta „najpiękniejszą”. Zrobiono jej sesje w bikini, nie uwierzycie, gdy się odwróci
  5. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Ojcu zostały przedstawione zarzuty
  6. Duda wydał nagłe oświadczenie podczas konwencji. Chce dać kolejne pieniądze Polakom za darmo

Źródło: jastrzabpost.pl

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.