Lelum.pl > Nowości > Żona zmarła na raka. Minęły dwa lata, zanim mąż otrzymał od niej łamiący serce list
Karina Sulich
Karina Sulich 09.03.2020 14:14

Żona zmarła na raka. Minęły dwa lata, zanim mąż otrzymał od niej łamiący serce list

Księżna Kate
screen / The Royal Family / YouTube
Żona, która chorowała na raka, postanowiła napisać do swojego męża list. Mężczyzna otrzymał go jednak dopiero dwa lata po jej śmierci. Kiedy usłyszał jego treść, nie mógł pohamować łez. Kobieta miała do niego trzy życzenia.
Choroba bliskich potrafi odcisnąć się na naszym życiu. Kobieta, która zmagała się z rakiem, nie była w stanie pokonać nowotworu. Jej pośmiertny list znany jest już niemal na całym świecie. Żona postanowiła pożegnać się ze swoim mężem, który przez dwa lata nie miał o niczym pojęcia.
Śmiertelna diagnoza
Śmiertelna diagnoza została postawiona na początku 2011 roku. Wtedy właśnie Amerykanka dowiedziała się, że jest chora na raka jajników. Nowotwór był w zaawansowanym stanie, a Brenda Schmitz usłyszała, że umrze w ciągu kilku miesięcy. Kochająca żona i mama postanowiła wykorzystać ten czas najlepiej jak może.
Kiedy dni kobiety były już policzone, ta przekazała przyjacielowi swojego męża tajemniczy list, który, póki co miał nie ujrzeć światła dziennego. Żona zaadresowała kopertę do jednej z lokalnych stacji radiowych i zastrzegła, że mężczyzna ma go zachować, dopóki jej mąż nie znajdzie nowej miłości.
  1. Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Wiemy gdzie i kiedy znów ją usłyszymy
  2. Podjęła ostateczną decyzję. Agnieszka Chylińska wydała pilne oświadczenie, zła wiadomość dla fanów
  3. Zagadka: która z kobiet jest matką chłopca? Aż 70% pytanych odpowiada źle

Żona i poruszający list

Żona Davida zmarła po ciężkiej walce, a list, który napisała leżał i bezpiecznie czekał na swój czas. Minęły dwa lata i w końcu owdowiały mężczyna oświadczył się innej kobiecie. Przyjaciel postanowił dotrzymać danego słowa, i tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2013 roku, list trafił do stacji radiowej w stanie Nowy Jork. Ostatnie słowa kobiety poruszyły całą ekipę, która zaprosiła do studia jej męża.

David udał się do rozgłośni pod preteksem anonimowych życzeń nadesłanych dla jego rodziny. Wtedy prowadzący odczytali ostatnie słowa jego pierwszej miłości.

– Kiedy czytacie ten list, ja przegrałam już walkę z nowotworem. Napisałam go, bo mam życzenie dla Davida, chłopców, pewnej kobiety i jej rodziny, jeśli ją ma. Chcę, by wiedzieli, że bardzo ich kocham. Mam nadzieję, że możecie uczynić dla mnie coś, co może zmienić ich życie i pomóc być razem na zawsze – napisała żona.

Mąż zmarłej kobiety nie krył wzruszenia. Żona postanowiła spisać w liście swoje trzy życzenia. Pierwszym z nich był odprężający weekend dla nowej miłości jej męża, kolejnym magiczna podróż dla całej rodziny, a ostatnim zorganizowanie wielkiego przyjęcia na cześć osób, które sprawowały nad nią opiekę w trakcie choroby.

Stacja radiowa Star postanowiła spełnić wszystkie z nich. Na początek zorganizowała dla całej rodziny wyjazd do bajecznego Disneylandu. Historia małżeństwa poruszyła wiele serc na całym świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
@Álvaro Serrano, Unsplash

Żona postanowiła zostawić po sobie niesamowitą pamiątkę i napisała do swojego męża list.

żona
@Pixabay, Pexels

Tajemniczy list został odczytany na antenie amerykańskiego radia. Mąż zmarłej kobiety nie krył wzruszenia. Okazało się, że postanowiła ona zawrzeć w nim swoje ostatnie trzy życzenia.

żona
@philipbase , Pixaby

Stacja radiowa postanowiła spełnić wszystkie z nich. Rodzina została wysłana na wspólny wyjazd do Disneylandu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy objaw czerniaka. Trzeba dokładnie przyjrzeć się dłoniom
  2. Martyna Wojciechowska przekazała fanom wspaniałą nowinę. Ogromne szczęście jej i córki
  3. Hanka Bielicka była kochana przez Polaków. Mało kto wiedział o jej problemach w życiu prywatnym
  4. Pieniądze, jakie zarabiają gwiazdy disco polo nie mieszczą się w głowie. Kwoty są ogromne
  5. Mama była oburzona, gdy zobaczyła, co nauczycielka napisała w zeszycie córki. Pokazała zdjęcie
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

źródło: TVN24.pl