Związek nie jest konieczny dla Małgorzaty Foremniak, aby czuła się spełniona. Gwiazda szczerze wypowiedziała się o samotności dla Wysokich obcasów. Jej słowa trafiają w sedno sprawy i każda kobieta powinna je usłyszeć.

Aktorka w wywiadzie udzielonym Wysokim obcasom otworzyła się na temat swojego życia jako singielka. Choć rzadko mówi o swoim życiu prywatnym w mediach, gwiazda opowiedziała jak sobie radzi z samotnością. Okazuje się, że związek to nie jest dla niej priorytet.

Małgorzata Foremniak: związek

Małgorzata Foremniak była dwukrotnie mężatką. Jej pierwszy mąż zginął w wypadku samochodowym, a z drugim się rozwiodła. Związek aktorki z tancerzem Rafałem Maserakiem również skończył się rozstaniem w 2009 roku. Od tego czasu Foremniak unikała medialnych związków. 

Teraz zapytana przez Wysokie obcasy wypowiedziała się na temat bycia singielką: „To wspaniały prezent, który dało mi życie i który sobie sama zafundowałam. Zmierzenie się z tym, przetrwanie i wyjście z tego odrodzonym jest największym sukcesem. To jak z porami roku — każda kobieta jest potrzebna, każda ma swoje piękno i niesie swoją wartość”.

małgorzata foremniak: związek
instagram.com/mamtalent_tvn

Małgorzata Foremniak o samotności

To nie był jednak koniec przemyśleń natchnionej gwiazdy. „Wciąż się uczę. Za uczucia i emocje, jakie gromadzimy, odpowiedzialni jesteśmy sami przed sobą. I tu nie ma »ściemy«, nie da się niczego zamieść pod dywan. Jak czegoś w sobie nie wyczyścisz, nie przerobisz, prędzej czy później zacznie cię uwierać, męczyć” powiedziała także gwiazda. Związek według niej nie będzie spełniony, gdy ma się inne mentalne kłopoty.

Na szczęście, aktorka może też liczyć na wsparcie swojej córki Aleksandry z pierwszego małżeństwa. W wywiadzie zdefiniowała swoje podejście do rodzicielstwa: „Matka musi najpierw sama ze sobą popracować, przyjrzeć się sobie, bo właściwie źródło jest w niej — jak ona się zmieni, to i dziecko się zmieni”.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata foremniak: związek
instagram.com/mamtalent_tvn

Związek nie jest niezbędny dla Małgorzaty Foremniak.

małgorzata foremniak: związek
instagram.com/mamtalent_tvn

Małgorzata Foremniak udzieliła wywiadu Wysokim obcasom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Kot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie
  5. Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
  6. Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział

 

 

 

Poprzedni artykułPrzez 10 lat starała się o dziecko. Gdy wreszcie jej się udało, lekarz przyznał, że popełnił fatalny błąd
Następny artykułNie żyje legendarny sportowiec. Miał zaledwie 52 lata
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.