Adopcja pozwoliła na to, że znany wokalista może mieć kolejne dziecko! To cudowna informacja. Uwielbiany na całym świecie piosenkarz podzielił się z fanami cudowną nowiną. Mężczyzna wraz ze swoim partnerem spodziewają się kolejnego dziecka. Jesteśmy w ciąży, poinformował muzyk.

Artysta swoją wspaniałą wiadomością postanowił podzielić w chwili odbierania nagrody wręczanej na gali organizowanej przez Human Rights Company w Waszyngtonie. Mężczyzna nie potrafił już dłużej trzymać tego w tajemnicy. I nie ma w tym nic dziwnego! W końcu kolejny potomek to powód do ogromnej radości.

Ricky Martin i adopcja kolejnego dziecka

Nie ulega wątpliwości, że Ricky Martin jest jedną z tych gwiazd światowego formatu, który życie prywatne oddziela grubą kreską od pracy i blasku fleszy. Wiemy, że od przeszło dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Jwanem Yosefem, znanym malarzem i artystą. Wraz ze swoim małżonkiem wychowują trójkę wspaniałych dzieci. Jako że najmłodsza z rodzeństwa ma skończony dopiero roczek, nie mogła uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu. Nie zabrakło natomiast ukochanego mężczyzny oraz bliźniaków, Matteo i Valentino. 

 

adopcja
Instagram.com @ricky_martin

Wokalista wraz ze swoją cudowną rodziną pojawili się na gali rozdania nagród.

Nie potrafił ukryć swojej radości

Przypomnijmy, że wokalista chętnie angażuje się w liczne akcje charytatywne. Nie bez przyczyny podczas gali organizowanej przez Human Rights Company ogłosił, że po raz kolejny zostanie tatusiem. 

– Są tu moi cudowni bliźniacy, Matteo i Valentino – mówił wzruszony – Kocham Was z całego serca. Jesteście moją siłą, inspirujecie mnie każdego dnia, sprawiacie, że robię to, co robię i jesteście wspaniałymi dzieciakami. Po prostu wspaniałymi – rozpoczął swoje przemówienie Ricku Martin. 

Chwilę później padły słowa, których nikt nie mógłby się spodziewać. 

– Swoją drogą, chciałbym ogłosić, że ja i Jwan jesteśmy w ciąży. Spodziewamy się dziecka! – wyznał szczęśliwy tatuś

Ricky Martin: partner

Kim jest partner Ricky’ego Martina? Jwan Yosef to znany artysta i malarz. Jak przyznał wokalista, najpierw zakochał się… w obrazach swojego obecnego męża! My przyszłym rodzicom składamy najszczersze gratulacje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

adopcja
Instagram.com @ricky_martin

Znany wokalista: partner mężczyzny jest malarzem. 

 


Adopcja kolejnego dziecka to dla pary wielkie wydarzenie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znaki zodiaku o niezłomnej woli. Nic im nie przeszkodzi w osiągnięciu celu
  3. Malutki kotek uczy się chodzić. Właściciel uchwycił niezwykły moment stawiania pierwszych kroków
  4. Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu
Poprzedni artykuł8-letnia córka przyszła ze szkoły zapłakana. Na religii ksiądz pokazał im mocny film o aborcji, dyrektorka się na to zgodziła
Następny artykułJak się ubrać jesienią na rower? Najlepsze i praktyczne rozwiązania
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.