Agnieszka Woźniak-Starak jest w złej kondycji po zaginięciu męża-informuje Fakt. Tabloid ustalił, jak czuje się rodzina i najbliższe otoczenie producenta filmowego. Co mężczyzna robił kilka godzin przed wypadkiem i gdzie podziali się ochroniarze, którzy nie odstępują go na krok?

Agnieszka Woźniak-Starak na razie nie skomentowała tragicznego zdarzenia, do którego doszło w niedzielę nad ranem na jeziorze Kisajno. Dziennikarka ma być w złym stanie, podobnie jak reszta rodziny i jeden z ochroniarzy, który nie może pogodzić się z wydarzeniami z soboty na niedzielę.

Piotr Woźniak-Starak zaginął

Fakt dotarł do osób z bliskiego otoczenia Piotra Woźniaka-Staraka, który dwa dni temu wypadł z motorówki na Mazurach. Poszukiwania mężczyzny wciąż trwają, a nowe ustalenia dziennika wiele wyjaśniają. Producent filmowy na co dzień jest otoczony ochroniarzami, dlatego wiele osób zastanawiało się, gdzie byli podczas wypadku. Jak ustalił Fakt, Piotr Woźniak-Starak miał wypłynąć na jezioro z 27-letnią kobietą, a po pewnym czasie odesłać do domu mężczyzn, którzy płynęli na drugiej łódce. Jeden z nich bardzo źle znosi zaginięcie producenta.

-Wyrzuca sobie, że gdyby został, może udałoby się uniknąć tragedii. Odebrano mu broń, żeby nie targnął się na życie. Próbował także wyskoczyć z okna — donosi informator Faktu.

Tabloid poinformował, że ochroniarze producenta mieli stale śledzić jego telefon. Po wypadku urządzenie zostało na pokładzie, dlatego nikt nie pomyślał, że mogło się coś stać. Po ustaleniu, że doszło do wypadku, natychmiast rozpoczęli poszukiwania, ale nie znaleźli Piotra.

Agnieszka Woźniak-Starak w złej kondycji po zaginięciu męża

Jak ustalili dziennikarze Faktu, rodzina producenta, w tym jego żona, dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak, źle znosi tę dramatyczną sytuację. Od dwóch dni nie udało się ustalić, co dzieje się z producentem filmowym.

– Rodzina jest załamana, rodzice w szoku. Agnieszka też w bardzo złej kondycji. Wszyscy modlimy się, aby ta sytuacja skończyła się dobrze, ale nadzieja jest coraz mniejsza — mówił informator Faktu.

Tabloid ustalił także, że kilka godzin przed wypadkiem, w sobotni wieczór, Piotr Woźniak-Starak wraz z żoną i teściami przebywał w jednej z restauracji nad jeziorem Niegocin. Około godziny 23 mieli wrócić do domu. Później producent miał wypłynąć z 27-letnią kobietą, której dane nie zostały podane do wiadomości publicznej. Po nocnej przerwie służby wznowiły akcję poszukiwawczą we wtorek rano.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka woźniak-starak
fot. instagram.com @pwsas

Agnieszka Woźniak-Starak źle znosi zaginięcie męża.

AGNIESZKA-WOŹNIAK-STARAK
instagram.com/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki w niedzielę nad ranem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady
  2. Aleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
  3. Czarny lakier do paznokci, fikuśne okulary, luźna kurtka. Agata Duda na zdjęciach sprzed lat wygląda zupełnie inaczej
  4. Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z mężem. Jednak uwaga fanów skupiła się na czymś innym
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułAleksandra Kwaśniewska udzieliła pierwszego wywiadu mając 8 lat. Jej komentarz o Jerzym Urbanie jest przeuroczy
Następny artykułObrazek, który zdradza twoje cechy charakteru. To, co na nim widzisz, dużo o tobie mówi
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.