Andrzej Duda z okazji Dnia Matki przygotował coś specjalnego. Prezydent RP w ostatnim czasie coraz prężniej działa w mediach społecznościowych, zatem w tym wyjątkowym dniu również dodał coś od siebie. W sieci pojawił się filmik, w którym zamieszczono zdjęcia prezydenta oraz jego małżonki. Pani Agata Duda w młodości wyglądała niemalże identycznie jak jej córka Kinga. 

Andrzej Duda coraz częściej dzieli się z Polakami fragmentami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio wykorzystując okazję, na Dzień Matki pokazał kilka kadrów z dawnych lat. Agata Duda na fotografiach z młodości wygląda jak kopia swojej córki. Natomiast Prezydent RP kilkanaście lat temu nosił fryzurę niczym Marek Mostowiak. 

Andrzej Duda i Agata Duda w młodości 

Ostatnio na profilu Andrzeja Dudy pojawiło się krótkie nagranie z okazji Dnia Matki. 26 maja Prezydent RP opublikował film, w którym umieścił zdjęcia z dawnych lat. Projekt został stworzony z myślą o wszystkich mamach, które tego dnia świętowały wyjątkową datę. 

Na kadrach z młodości prezydent pozował w krótkich szortach z fryzurą na Marka Mostowiaka, bohatera serialu M jak miłość. Natomiast pani Agata Duda dawniej wyglądała jak kopia Kingi. Widać po kim córka odziedziczyła swoją urodę. Filmik został podpisany krótkim zdaniem:

Mojej Kochanej Mamie: o Mamie, o Agatce, o Kindze, o Mamie Agatki. Z życzeniami dla Mam – napisał Andrzej Duda pod nagraniem. 

  1. Łukasz Szumowski wyjawił prawdę. Podał kluczową informację dla Polski
  2. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby
  3. Używasz jednej popularnej przyprawy? Może obciąża wątrobę i nerki

Andrzej Duda przygotował coś specjalnego

W opublikowanym filmiku oprócz zdjęć nie zabrakło życzeń dla wyjątkowych kobiet w życiu pana prezydenta. Andrzej Duda opowiadał, jak ważna jest rola każdej matki. Nawiązywał do swojej mamy, swojej żony, która także jest matką ich jedynej córki Kingi. Prezydent wychwalał walory Pierwszej Damy, podkreślając, jak wspaniałą jest osobą. 

-Agata uwielbia dzieci. Pomaganie dzieciom chyba jest najważniejsze. Zrozumiałem, jak wspaniałą rzeczywiście jest osobą i potrafi z siebie dać także i innym. Nie tylko mnie, nie tylko Kindze, bo dla nas była zawsze, ale także i innym ludziom – pokreślał prezydent. 

Andrzej Duda pewnie niejednokrotnie nas jeszcze zaskoczy, ale trzeba przyznać, że tym razem bardzo się postarał. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Andrzej Duda
fot. eastnews.pl/Jakub Kaminski

Andrzej Duda pokazał swoje zdjęcia z dawnych lat. 

Andrzej Duda
Screen z youtube.com/Andrzej Duda

Na fotografiach z młodości pani Agata Duda wygląda jak kopia swojej córki Kingi. 

Andrzej Duda
Screen z youtube.com/Andrzej Duda

Prezydent w tym roku na Dzień Matki bardzo się postarał 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będą duże zmiany w robieniu zakupów. Wielu się ucieszy, co dokładnie się zmieni?
  2. Wielka radość na wakacje. Otwierają uwielbiane miejsca
  3. Matka zrobiła własnemu dziecku niewybaczalną rzecz. Maleństwo cudem przeżyło
  4. Młoda dziewczyna kupiła bezdomnemu obiad. Wręczył jej kartkę, przez którą zupełnie ją zatkało
  5. Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży. Cudowna wiadomość, tata pęka z dumy
  6. Zamieszanie pod komendą policji, na miejscu są już posłowie. Co tam się dzieje?

Źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułAgnieszka Hyży przerwała milczenie. Powiedziała całą prawdę o swoim mężu: „To nasze ostatnie wspólne zdjęcie”
Następny artykułZdjęcie ślubne, które uwielbiali. Po latach zauważyli wstrząsający szczegół
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.