Andrzej Strzelecki znany m.in. z Klanu oraz z filmu W pustyni i w puszczy, jest chory na raka. O chorobie poinformował w trakcie krótkiego wywiadu dla TVP. Mężczyzna ma kłopoty z mówieniem i jak sam wspomina, przestaje być sobą i nie ma już na to wpływu. Smutna wiadomość obiegła dziś wszystkie media.

Istnieje jednak szansa, że Andrzej Strzelecki wyzdrowieje. Mężczyzna, który walczy z nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli, zbiera pieniądze na kosztowe leczenie w USA. W tym celu można wpłacać pieniądze na stronie Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie.

Andrzej Strzelecki choruje na raka

Córka aktora stworzyła na Facebooku grupę, w której informuje, że Andrzej Strzelecki jest podopiecznym Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie. Aby mogło dojść do kosztownego leczenia, mężczyzna musi zebrać aż półtora miliona złotych.

– Zachorowałem. Mam nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli. Zawsze miałem w życiu szczęście. Nie opuściło mnie ono i w tej dramatycznej sytuacji. 6 maja w USA dopuszczono lek Capmatinib na to schorzenie – napisał na grupie na Facebooku sam aktor, dodając, że lek jest dla niego szansą na uratowanie życia.

  1. Ma 62-lata i figurę dwudziestolatki. Wyjawiła sekret swojej figury, mężczyźni błagają ją o randkę
  2. Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturę
  3. Uwielbiany aktor oskarżony o zgwałcenie trzech kobiet. 44-letniemu gwiazdorowi grozi 45 lat więzienia

Aktor zbiera pieniądze na leczenie

Z racji tego, że koszt kuracji przekracza możliwości finansowe aktora, do całej akcji przyłączyła się stacja TVP, która na Facebooku opublikowała nagranie, w którym bierze udział Strzelecki. Aktor podziękował za pomoc. Wpłat dokonywać można w następujący sposób:

Numer Subkonta:
73 1600 1462 1893 9704 1000 0068 W tytule: „DLA ANDRZEJA S”
Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN: PL73 1600 1462 1893 9704 1000 0068, BIC: PPABPLPK
Przelewy przez PayPal:
PayPal – KONIECZNIE Z TYTUŁEM: „dla Andrzeja S”

Miejmy nadzieję, że aktor wkrótce pokona chorobę.

ZOBACZ ZDJĘCIE I WIDEO:

Andrzej Strzelecki
Fot. TRICOLORS/ EA

Andrzej Strzelecki jest chory na raka.

Mężczyzna w TVP wyjaśnia, dlaczego potrzebuje pieniędzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kolejna kuriozalna manipulacja TVP Info. Stwierdzenie, jakie padło w jednym z artykułów zwala z nóg, chodzi o Rafała Trzaskowskiego
  2. Stało się. Zamykają szkoły, restauracje, odwołali 1500 lotów. Porażające wiadomości, których wielu się obawiało, z Chin
  3. Edyta Górniak okłamała TVP? Wypłynęły niewiarygodne informacje, jej największa tajemnica wyszła na jaw
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Zemścił się w jej urodziny w najzłośliwszy możliwy sposób
  5. Anna Lewandowska wyprzedaje garderobę. Wiemy gdzie i za ile, ceny zwalają z nóg
  6. Nagle siostra panny młodej podeszła do ołtarza. Nie mieści się w głowie, co pan młody zrobił na oczach wszystkich gości

źródło: wprost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.