Anna Dymna jest załamana. Panująca sytuacja pokrzyżowała bardzo ważne plany aktorki. Ostatnie działania gwiazdy zostały niestety mocno skomplikowane przez epidemię koronawirusa. Wszystko się skumulowało i sprawiło tyle stresu, że artystka… wróciła do nałogu!

Anna Dymna jest znana nie tylko z wyśmienitego aktorstwa, ale także działalności charytatywnej. Ciężko pracuje, by pomagac innym, niestety obecnie wszystkie jej plany zostały pokrzyżowane. Przez ostatnie wydarzenia i związany z nimi artystka powróciła do swojego dawnego nałogu.

Anna Dymna wróciła do nałogu

Ostatni czas nie był dla aktorki najłaskawszy. Podjęła się bardzo trudnego zadania. Jej fundacja Mimo wszystko, opiekująca się osobami z niepełnosprawnością postanowiła stworzyć nowy ośrodek wakacyjno-wypoczynkowy dla swoich podopiecznych. Niestety, budowa ośrodka od samego początku sprawiała same kłopoty. 

Pod fundamenty ośrodka zaadaptowano były teren wojskowy. Znajduje się on praktycznie nad samym morzem, w lesie. Jednak zgody i wszelkie techniczne kwestie spędzały sen z powiek aktorki, przez co powróciła do swojego nałogu sprzed lat!

Do palenia papierosów przyznała się w wywiadzie dla Rewii, gdzie opowiadała o ogromnych trudnościach z wybudowaniem placówki. Na dodatek, budowę przerwała epidemia koronawirusa. Fani natychmiast zareagowali i zaczęli przekonywać ulubioną aktorkę do rzucenia palenia. Nie będzie to jednak łatwe, bo panująca pandemia koronawirusa przynosi kolejne stresy i krzyżuje plany na ten rok.

  1. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  2. Przełom w walce z koronawirusem, wynalazek Polaków ma 100% skuteczność. Ruszyła masowa produkcja
  3. Ogromny wzrost zakażonych, 10 zmarłych. Ministerstwo Zdrowia podało smutne dane o epidemii w Polsce

Anna Dymna odwołuje swój festiwal

Festiwal fundacji Mimo wszystko od 15 lat odbywał się nieprzerwanie. Festiwal Zaczarowanej Piosenki im. Marka Grechuty to wspaniałe spotkanie osób niepełnosprawnych utalentowanych muzycznie. Wydarzenie cieszyło się ogromnym posłuchem i angażowało tysiące osób. Niestety z uwagi na panującą epidemię, aktorka jest zmuszona odwołać, kolejną, 16. już edycję festiwalu. Na profilu fundacji Mimo wszystko napisała:

– Przyjaciele, w poczuciu odpowiedzialności za uczestników jak i wszystkich, którzy nam pomagają, postanowiliśmy, że Festiwal Zaczarowanej Piosenki nie odbędzie się w tym roku. 16. edycję naszego festiwalu przekładamy na przyszły rok. Nie martwcie się, Wasze zgłoszenia nie stracą ważności – zaczęła wpis aktorka.

– Jury weźmie je pod uwagę przy eliminacjach. Jesteśmy przekonani, że Wasze głosy zabrzmią z jeszcze większą mocą. Niech piosenka pomoże nam pokonać ten trudny czas. Do zobaczenia za rok – czytamy.

Odwołanie festiwalu to ogromny cios, nie tylko dla jego organizatorów, ale też wszystkich podopiecznych, którzy mieli nadzieję przeżyć wspaniałe chwile.

– Teraz musimy być razem, pamiętać o sobie i obdarzać życzliwością. A śpiewać razem możemy na razie na odległość – pociesza aktorka w oświadczeniu fundacji.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna dymna
instagram.com/fundacja_mimo_wszystko

Anna Dymna od lat zajmuje się osobami niepełnosprawnymi. Jej działalność jest nieoceniona.

anna dymna
fot. facebook.com/ anna dymna

Artystka jest wspaniałą działaczką społeczną, co wiąże się niestety z ogromnym stresem. Dlatego aktorka znów wróciła do porzuconego nałogu.

anna dymna
Fot. Jan Bielecki/East News

Festiwal Zaczarowanej Piosenki odbywa się już od 15 lat. W tym roku miała mieć miejsce jego 16 edycja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Incydent na obchodach rocznicy katastrofy smoleńskiej. Policja zareagowała natychmiast
  2. Czy możesz na święta jechać do rodziny? Wszystko jasne, nie ma wątpliwości
  3. Wprowadzono obowiązek zakrywania ust i nosa. Które maseczki najlepiej chronią? Nie wszystkie są skuteczne
  4. Możesz zrobić zakupy w Biedronce nie wychodząc z domu, wiemy jak. Przywiozą Ci je za grosze w godzinę
  5. Wielkanoc: Już wiadomo, co ze świętami w kościele. Minister Zdrowia potwierdził
  6. Dzieci płakały, widząc, co policja robi z tatą, który zabrał je na spacer. Nagranie pojawiło się w sieci

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułPara staruszków znalazła sposób na spotkania mimo kwarantanny. Aż ciężko się nie wzruszyć
Następny artykułPrzeprowadzał wywiad z domu. Nagle do pokoju wpadła jego córka, reakcja ojca jest niesamowita
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.