Antek Królikowski słynie z głośnych, medialnych związków. Ostatnio wiele mówi się o jego potencjalnych zaręczynach z Joanną Opozdą. Aktorka pojawiła się z nowym pierścionkiem na palcu podczas jednego z niedawnych eventów. Czy szczęśliwa para zawrze związek małżeński?

Antek Królikowski w ostatnim czasie przeżywa zawodowe odrodzenie. Mogliśmy podziwiać go na ekranach seriali 39 i pół, Przyjaciółki czy Bodo. Wiele korzyści przyniosła mu także współpraca z Patrykiem Vegą. Podobnie aktywny jest w życiu prywatnym. Jego partnerka Joanna Opozda pokazała się z tajemniczym pierścionkiem na palcu.

Antek Królikowski zaręczony?

Antek Królikowski to były partner Katarzyny Sawczuk czy Joanny Jarmołowicz, jednak zdecydowanie najgłośniejszym z jego związków był ten z Julią Wieniawą. Jednak ich relacja także nie przetrwała długo.

Obecnie aktor jest w związku z Joanną Opozdą. Ich związek wygląda na udany, a fani zaczęli się zastanawiać czy para zdecyduje się na związek małżeński. Oliwy do ognia niechcący dolała sama aktorka. Paparazzi wyłapali na jej palcu spektakularny i połyskujący pierścionek. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Dziś Polaków czeka ogromna zmiana. W całym kraju zaskoczenie
  2. Pojawiają się, gdy nasza wątroba przestaje wyrabiać. Objawy, których absolutnie nie wolno lekceważyć

Matka aktora dodała tajemnicze zdjęcie

Co ciekawe, niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska dodała na swoje InstaStories zdjęcie, na którym widniał piękny bukiet róż. Żona świętej pamięci Pawła Królikowskiego podpisała zdjęcie napisem Love oraz dodała emotikonę pierścionka zaręczynowego.

Fani od razu uznali, że chodzi o zaręczyny syna. Zdjęcie jednak szybko zniknęło. Związek pary aktorów układa się znakomicie, jednak oficjalnego ogłoszenia ich zaręczyn jeszcze nie ma. Wszystko wydaje się kwestią czasu, a zdjęcie oraz pierścionek na pewno nie wzięły się z przypadku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Opozda pierścionek
Fot. EAST NEWS/TRICOLORS

Joanna Opozda pojawiła się ze spektakularnym pierścionkiem na palcu.

antek królikowski
fot. instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wrzuciła na swoje InstaStories tajemnicze zdjęcie sugerujące zaręczyny syna

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje wspaniała dziennikarka i posłanka
  2. Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomi
  3. Magda Gessler ma swojego sobowtóra. Jest nim mężczyzna, można się pomylić
  4. Barbara Kurdej-Szatan obchodzi dziś urodziny. Nie wygląda na swój wiek, niesamowite
  5. Justynie Żyle puściły nerwy na całego. Nagle zaczęła obrażać swoich teściów
  6. Justyna Żyła nie odpuszcza, właśnie dostało się rodzicom Piotra. Na jej profilu oskarżenia przeplatane są zdjęciami z popisów kulinarnych

Źródło: radiozet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl