Barbara Kurdej-Szatan doskonale wie, co zrobić, by przyciągnąć uwagę mediów. Niezależnie od tego, czy ma na sobie wieczorową suknię, czy zwykłe jeansy i klasyczny t-shirt wygląda zjawiskowo! Niedawno gwiazda opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z imponującymi brylantami. Zdjęcie opatrzyła podpisem: kto jest sroczką i kocha błyskotki? Skąd pochodzi piękna biżuteria?

Aktorka Barbara Kurdej-Szatana w ostatnich latach zyskała na popularności. Możemy podziwiać ją zarówno na szklanym ekranie, jak i na deskach teatru. Niedawno gwiazda pojawiła się również na bardzo ważnym koncercie w słusznym celu Artyści Przeciw Nienawiści, który odbył się kilka dni temu w Łodzi.

Jaką biżuterię nosi Barbara Kurdej-Szatan?

Na wyjątkowym koncercie Artyści Przeciw Nienawiści, który zgromadził kilkudziesięciu artystów polskich na jednej scenie w łódzkiej Atlas Arenie. Udział w wydarzeniu wzięła również Kurde-Szatan. Na tę okazję wybrała przepiękną suknię balową w kolorze pudrowego różu. Całość stylizacji dopełniła unikatową biżuterią. Skąd pochodzą te błyskotki? 🙂 Barbara wybrała unikalną biżuterię vintage ze sklepu Brylantowe Historie. Zdjęcie w obłędnej stylizacji udostępniła w swoich mediach społecznościowych, gdzie przyznała się, że uwielbia błyskotki.

Galeria Brylantowe Historie

Biżuteria ze sklepu Brylantowe Historie pochodzi z różnych okresów historycznych. Znajdziemy piękne ozdoby z Carskiej Rosji czy Austo-Węgier. Jak możemy przeczytać na stronie internetowej, marka współpracuje z mistrzami złotnictwa, którzy w mogą również wykonać biżuterię na specjalne zamówienie klientów. Walorem galerii Brylantowe Historie jest fakt, że do sklepu trafiają najcenniejsze propozycje, które są istnymi perełkami. Możemy mieć pewność, że jesteśmy właścicielami prawdziwych skarbów jubilerskich!

Nic dziwnego, że piękna aktorka zdecydowała się na niepowtarzalne wyroby jubilerskie. Basia nałożyła eleganckie i szykowne kolczyki, a na jej dłoni mogliśmy podziwiać błyszczące pierścionki, które w przepiękny sposób odbijały światło. Każda kobieta mogłaby jej pozazdrościć tych klejnotów! 🙂 Gwiazdy z pierwszych stron gazet zakochały się w unikalnych ozdobach, które świetnie prezentują się na czerwonym dywanie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

barbara kurdej-szatan
instagram.com @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instagramie zaprezentowała wyjątkową biżuterię. Jak wam się podoba taka stylizacja? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Chylińska miała myśli samobójcze? „Demony, które krążą wokół mojej głowy, są okrutne”
  2. Zuzanna Grabowska i Paweł Domagała tworzą świetną parę. Jak się poznali?
  3. Jak Dzień Kobiet jest obchodzony na świecie? Poznaj zwyczaje z innych krajów
  4. Dominika Gwit ma do siebie dystans? Pokazała się w bluzie z zaskakującym napisem