Barbara Kurdej-Szatan Instagram aktorki udowadnia, że ta akceptuje siebie w stu procentach. Gwiazda wystawiła swoje ciało na ocenę internautów. Trzeba przyznać, że przy prawie milionie obserwujących, zdjęcie w bikini jest odważnym posunięciem. Fani komentują „seksbomba”! 

Post jest jednym z najlepiej komentujących się postów na profilu gwiazdy. Barbara Kurdej-Szatan Instagram traktuje z dystansem. Niejednokrotnie udostępniła kontrowersyjne treści, które szybko dotarły do dużej społeczności. Tym razem pokazała swoje ciało, które poruszyło odbiorców!

Barbara Kurdej-Szatan: Instagram gwiazdy to kopalnia złota

Fani, którzy obserwują Instagram aktorki, mogą to potwierdzić. Barbara Kurdej-Szatan nie boi się publikować osobistych treści. Wszystko oczywiście traktuje z dystansem, co nie raz udowodniła. Być może właśnie w tym tkwi urok aktorki. Tym razem wystawiła na ocenę innych swoje ciało i dodała odważne zdjęcie w bikini.

Aktorka ociepla nam zimową aurę zdjęciami z wakacji na Malediwach. Swój czas spędza tam z mężem Rafałem Szatanem i córką Hanią. Wśród opublikowanych zdjęć znajdziemy rodzinne fotografie i… zdjęcie w kostiumie kąpielowym. Fani są zachwyceni figurą 33-letniej aktorki, a potwierdzają to zostawione na profilu komentarzy „Cudowna Kobieta”, „Kobieta petarda!„, „Łał co za piękna kobieta z pani jest. Piękna jak zawsze. Piękna ty. Cudownie pani wygląda. Jedną z najpiękniejszych Polek pani jest. Boską figurę pani ma. Kwintesencją kobiecości pani jest. Pozdro.”

Jak aktorka dba o sylwetkę? 

Aktorka przyznaje, że dba o swoją sylwetkę. Wynika to poniekąd z jej pracy i codziennej rutyny. Podczas przygotowań do musicali musi pracować nad swoją formą. W wywiadzie dla BeActive zapewnia, że treningi pomagają jej w poprawieniu sobie humoru, wspomniała również o swojej diecie.

– Lubię sobie co jakiś czas coś skubnąć i myślę, że dlatego trzymam wagę. Wiesz, na planie zwykle jest się przez 12 godzin, a w tym jest tylko godzinna przerwa na jedzenie. Wszyscy się na nie wtedy rzucają, bo są wygłodniali. Ja wolę inaczej. Kiedy tylko mogę, jem sobie coś małego. Teraz jestem na diecie pudełkowej. Jem pięć małych zdrowych posiłków i uważam, że to bardzo wygodne — powiedziała Barbara Kurdej-Szatan dla magazynu BeActive.

Jak Kurdej-Szatan wygląda w bikini? Mamy zdjęcia!

Barbara Kurdej-Szatan instagram
Fot. istagram.com/kurdejszatan 

Barbara Kurdej-Szatan dba o swoją formę, szczególnie kiedy przygotowuje się do musicali. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułLara Gessler rozstała się z mężem. Wszystkiemu winna sława?
Następny artykułDlaczego psy liżą? Dowiedz się, co twój pies chce ci powiedzieć
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.