Beata Kozidrak: operacje plastyczne zdecydowanie nie są dla niej. Gwiazda ma stanowcze zdanie w kwestii radykalnego poprawiania urody: Ciało to mapa naszego życia — mówiła dla Faktu. Jak radzi sobie z upływem czasu?

Beata Kozidrak: operacje plastyczne to temat, którym nie zaprząta sobie głowy. Gwiazda jest zadowolona ze swojego życia i docenia każdą zmianę w wyglądzie, świadczącą o dojrzałości. Podkreśla, że należy starzeć się z godnością. Sama korzysta jedynie z porad zaufanych osób.

Beata Kozidrak: operacje plastyczne

Beata Kozidrak nigdy nie poddawała się operacjom plastycznym. Ma na ten temat stanowcze zdanie. Uważa, że szczęśliwi ludzie, zadowoleni z tego, w jaki sposób przeżyli życie, nie mają powodów do korzystania z usług chirurgów plastycznych.

– Współczuję ludziom, którzy na starość nie wyobrażają sobie życia i liczą każdy siwy włos. Ciało to mapa naszego życia. Każdy się starzeje, ale ważne jest, jak to będziemy robić. Czy z uśmiechem na twarzy i tymi fantastycznymi zmarszczkami, które coś opowiadają, czy ze smutkiem, ale za to z karpimi ustami — mówiła w rozmowie z Faktem.

W rozmowie z Super Expressem przyznała, że nie panikuje z powodu pojawiających się zmarszczek. Stara się jednak wyglądać zdrowo i promiennie, zwłaszcza na scenie, dlatego odświeża urodę, oddając się w ręce kosmetyczek, które zalecają jej stosowanie odpowiednich kremów.

 

Beata Kozidrak o upływie czasu

Gwiazda podkreśla, że zawsze stara się być w dobrej kondycji i dba o swój wizerunek, ale sprawia jej to ogromną przyjemność. Pomimo upływu lat wciąż ma w sobie mnóstwo pozytywnej energii!

-Czasem kobiety dużo młodsze ode mnie zachowują się jak staruszki, a przecież życie jest piękne. Cieszę się, gdy widzę, że te starsze ode mnie mają wigor jeszcze większy niż ja teraz. Wszystko jest w nas — mówiła dla Faktu.

Piosenkarka nie wstydzi się swojego ciała i bez problemu pokazuje nawet zdjęcia z wakacji, na których jest w stroju kąpielowym. Fani kochają ją za naturalność i szczerość, bo takie wyznania to w dzisiejszych czasach to wciąż rzadkość.

ZOBACZ ZDJĘCIA BEATY KOZIDRAK:

BEATA KOZIDRAK: operacje plastyczne
instagram.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak: operacje plastycznie wcale jej nie interesują.

bEATA KOZIDRAK: operacje plastyczne
instagram.com/beatakozidrak

Gwiazda dba o ciało naturalnymi sposobami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Dziewczyna postawiła mu ultimatum: albo ona, albo kot! Chłopak wysłał jej to zdjęcie
  3. Staruszka chciała ostatni raz zobaczyć swojego ukochanego kota. Ich spotkanie wzruszyło cały szpital
  4. Każdego ranka przed drzwiami domu znajduje piękne różowe kwiaty. Nie może ukryć wzruszenia, gdy dowiaduje się kto je tam zostawia
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródła: Fakt, Super Express

Poprzedni artykułUkryta kamera uchwyciła niecodzienne zdarzenie. Kot został zaatakowany przez 6 psów i wygrał
Następny artykułŚlub córki był dla niego wszystkim. Śmiertelnie chory mężczyzna nie posłuchał lekarzy i wyszedł ze szpitala
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.