Beata Tyszkiewicz ucina wszelkie pogłoski. Pierwsza dama polskiego kina ma już dość pomówień i zabiera głos w sprawie krążącej już od jakiegoś czasu po mediach. Czy jednak inni postanowią wziąć sobie jej słowa do serca? Dajcie spokój! – apeluje. 

Beata Tyszkiewicz ma 81 lat, trzy rozwody na koncie i wcielenie się w ponad sto filmowych postaci. Mimo że aktorka słynie z niezwykłej gracji, wyjątkowego poczucia humoru i ogromnego dystansu do samej siebie, są rzeczy, których zdecydowanie sobie nie życzy. Teraz postanowiła głośno o tym powiedzieć. Apel najjaśniejszej gwiazdy polskiej kinematografii zdecydowanie nie wszystkim przypadnie do gustu, a wielu fanów się zasmuci.

Beata Tyszkiewicz kończy z karierą

Beata Tyszkiewicz to jedna z najpopularniejszych aktorek polskiego kina. Co ciekawe, jako jedna z nielicznych, nigdy nie umiłowała sobie teatru. Reżyserzy i krytycy są zgodni – mało kto potrafił oddziaływać na widza tak, jak ona. Teraz, Beata Tyszkiewicz postanowiła odejść na zasłużoną emeryturę, jednak to wcale nie to, może wzbudzić prawdziwy smutek u jej fanów. 

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje o złym stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Gwiazda w przeciągu trzech lat przeszła trzy zawały i poinformowała fanów, że nie ma zamiaru powracać na wielki ekran. Emerytura aktorki stała się jednak łakomym kąskiem dla reżyserów i filmowców, którzy marzą o tym, by nakręcić film, ukazujący życie pierwszej damy polskiego kina.

Kariera, romanse, intrygujące życie a przede wszystkim postać, jaką jest Beata Tyszkiewicz, z pewnością przyciągnęłyby do kin całą masę osób. Co więcej, filmowej biografii przyjaciółki nie może się doczekać sama Iwona Pavlović. Czy będzie nam dane odkryć historię niezwykłej aktorki zasiadając w multipleksie? Beata Tyszkiewicz ma na ten temat sporo do powiedzenia. 

  1. Wprowadzono stan epidemii. Jakie sklepy będą otwarte? Od dziś tylko niektóre mogą funkcjonować
  2. Żona legendarnego muzyka przekazała tragicznie wieści. Zmarł wczoraj na koronawirusa
  3. Przygotowano trzy scenariusze dla Polski. Ostatni jest dramatyczny: ”zakażona zostanie ponad połowa populacji”

Beata Tyszkiewicz: film

Choć spore grono artystów marzy o tym, by ktoś nakręcił o nich film, Beata Tyszkiewicz nie ma takich ambicji. Aktorka zdradziła co myśli na ten temat w rozmowie z dziennikiem Fakt

– Wcale nie miałam aż tak ciekawego życia, żeby robić o mnie film. Też słyszałam, że niektórzy reżyserzy mają takie plany, ale naprawdę nie wiem, czy moja historia przyciągnęłaby widzów do kin – mówi Faktowi

Większość jest jednak innego zdania. Iwona Pavlović, w rozmowie z Faktem, uznała, że pomysł stworzenia filmu o tak niezwykłej osobie, jaką jest Beata Tyszkiewicz to coś pięknego. Czarna Mamba wytypowała nawet aktorkę, która powinna wcielić się w rolę głównej bohaterki, a miałaby nią być Magdalena Boczarska. Czy Beacie Tyszkiewicz taki plan przypadł do gustu?

– Ani Boczarska, ani Cielecka. Po prostu nie róbcie o mnie filmu! – skwitowała w Fakcie Beata Tyszkiewicz. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

beata tyszkiewicz
PHOTO MATEUSZ JAGIELSKI / SE / EAST NEWS

Beata Tyszkiewicz zdecydowanie nie chce, by nakręcono o niej film. Czy jednak reżyserzy wezmą sobie jej słowa do serca?

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
facebook.com@B.TYSZKIEWICZ.NIEOFICJALNYALBUM

Aktorka nie jest zainteresowana przeniesieniem jej życia na ekrany.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trwa ogólnopolska zbiórka pieniędzy na walkę z koronawirusem. Ty też możesz pomóc
  2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA
  3. Kwarantanna potrwa znacznie dłużej, niż podejrzewaliśmy. ”Trudny czas i ciężki czas”
  4. Zarażona kobieta nagrała relację ze szpitalnego łóżka. ”Tak jakby mieć szkło w płucach, a każdy oddech to bitwa”
  5. TVN zawiesza aż 7 programów. W przyszłym tygodniu widzowie ostatni raz zobaczą ulubione produkcje
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą super funkcję. Jest nieznana wielu klientom

 źródło: fakt.pl

Poprzedni artykułOpóźnienia w wypłatach rent i trzynastek. Pewna grupa będzie musiała czekać nawet do maja
Następny artykułEmeryt chciał pomóc starszym sąsiadkom. Widok, jaki zastał w sklepie kompletnie go załamał
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.