Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 15.01.2020 09:50

Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia

eastnews.pl

Była żona Cezarego Pazury zdecydowała się na szczere, lecz bardzo emocjonalne i wzruszające wyznanie. Weronika Marczuk w przeszłości doświadczyła traumatycznych przeżyć, o których do tej pory wiedziała zaledwie garstka osób. Pochowałam dwoje dzieci, wyznała w rozmowie z serwisem edziecko.pl. Okazuje się, że jej droga do macierzyństwa była pełna przykrych doświadczeń.

Weronika Marczuk jeszcze 10 lat temu była jedną z tych gwiazd, o których mówili dosłownie wszyscy. Swoją niebywałą popularność zawdzięczała wówczas małżeństwu z uwielbianym aktorem, Cezarym Pazurą. Nie ulega wątpliwości, że na ten moment wolałaby raczej o tym zapomnieć. Kobieta ustatkowała się i wkrótce zostanie mamą. Jednak nie od początku wszystko wyglądało tak kolorowo.

Była żona Cezarego Pazury zdecydowała się na szczere wyznanie

49-letnia Weronika Marczuk wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Okazuje się, że jej droga do macierzyństwa była naprawdę kręta i pełna przykrych zwrotów akcji. Kobieta w rozmowie z portalem edziecko zdecydowała się na szczere wyznanie. Słowa, które padły z ust byłej żony Pazury wywołały poruszenie.

Ja zachodziłam w ciąże, ale miałam problemy z ich donoszeniem. Pochowałam dwoje dzieci. To jest strasznie trudny temat i wiem, że w takich momentach wiele kobiet i mężczyzn czuje się bezradnych (…)- powiedziała Marczuk.

Dodaje jeszcze, że jedni z nich dość szybko się podnoszą i wracają do swojego dawnego życia. Dla innych coś takiego jest po prostu niedopuszczalne.

Chce dodać otuchy innym matkom

Traumatyczne doświadczenia, z którymi zmuszona była się zmierzyć, przyczyniły się do tego, że obecnie pisze książkę. Dzieło napisane przez Weronikę Marczuk ma dodać otuchy kobietom, które starają się o potomstwo. O czym będzie książka? W trakcie rozmowy padła jasna odpowiedź.

-O tym, z czym musi się zmierzyć kobieta, która czeka długo na to, by być mamą. Że wpływa na to nawet pamięć historyczna rodziny i nasz pobyt w łonie matki. Ja przeżyłam śmierć swojej młodszej rodzonej siostry i to pozostawia ślad (….)- powiedziała Marczuk.

Redakcja Lelum.pl całej rodzinie Weroniki Marczuk życzy wszystkiego dobrego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Była żona

Była żona Cezarego Pazury wkrótce zostanie mamą.

Była żona

Kobieta zdecydowała się na szczere wyznanie.

Była żona

Kobieta dwukrotnie poroniła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Witolda Pyrkosza kochały miliony. Zabiła go choroba, którą miało lub będzie mieć większość Polaków