Cane corso był świadkiem, jak jego pan nagle upada na podłogę i przestaje się ruszać. Pies na początku był zdezorientowany, ale chwilę później przejął się losem swojego właściciela. Reakcja czworonoga była niezwykle poruszająca. 

Psy to bardzo uczuciowe i emocjonalne zwierzęta. Niektóre rasy nadwyraz przejmują się losem swoich właścicieli. Tak było i w tym przypadku, cane corso pewnego mężczyzny, zaskoczył wszystkich. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji, po tym jak właściciel czworonoga nagle przewrócił się i leżał w bezruchu. 

Cane corso: pies przejął się losem swojego właściciela

Jakiś czas temu do sieci trafił film, nagrany za pośrednictwem aplikacji Tik Tok. Krótkie wideo przedstawia cane corso i jego właściciela. Mężczyzna chciał sprawdzić, jak zareaguje jego pies, kiedy ten będzie udawał, że stracił przytomność. 

Zaraz na początku nagrania widzimy, jak mężczyzna zrobił kilka kroków i nagle upadł. Początkowo symulacja nie zainteresowała cane corso. Pies właściwie nie zwrócił uwagi na to, co się właśnie wydarzyło. Jednak po dłuższej chwili, zaczął się wyraźnie niepokoić.

Chodził dookoła leżącego ciała i trącał go nosem. Kiedy nie dostrzegł żadnej reakcji, zaczął mężczyznę lizać po twarzy. Kto by pomyślał, że cane corso to takie emocjonalne stworzenie. Pies nie odpuszczał i chodził dookoła swojego właściciela. Jego reakcja była niezwykle poruszająca. Pupil wyraźnie przestraszył się, że jego panu dzieje się coś złego. 

  1. Pilny alarm ekspertów do właścicieli kotów. Nie wypuszczajcie ich teraz z domów, finał może być tragiczny
  2. Psy pomogą w wykrywaniu koronawirusa? Ważne informacje
  3. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa

Cane corso: co to za rasa?

Cane corso to rasa psa pasterskiego i myśliwskiego. Te czworonogi wyglądem przypominają naprawdę groźnego osobnika, chociaż mają bardzo miłe usposobienie. Są niezwykle lojalne i szybko się przywiązują. 

W sytuacji zagrożenia jego właściciel może liczyć na odpowiednią ochronę. Cane corso skoczy w ogień za swoim panem. Wobec obcych ludzi jest dość nieufny, dlatego lepiej nie wchodzić mu w drogę kiedy znajdzie się na horyzoncie naszego wzroku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

cane croso
Screen z tiktok.com/@_leothecanecorso_

Do sieci trafiło nagranie z cane corso w roli głównej. 

cane corso
Screen z tiktok.com/@_leothecanecorso_

Pies wyraźnie zaniepokoił się, kiedy jego właściciel nagle upadł. 

@_leothecanecorso_We don’t deserve dogs ##fyp ##foryou ##petlover ##dogsoftiktok ##viral ##socute ##foryoupage ##heartwarming♬ Surrender – Natalie Taylor

 

Reakcja czworonoga była bardzo poruszająca. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Husky został wychowany przez koty. Teraz myśli, że jest jednym z nich, zadziwiające zdjęcia
  2. Mężczyzna zmienił kota w superbohatera. Miał świetny pomysł
  3. Labrador i noworodek. Pokazano reakcję psa na płacz maleństwa, nikt nie mógł uwierzyć
  4. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł powstrzymać łez gdy go ratował, poruszające nagranie
  5. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  6. Zamiast legowisk wybierają pudełka. Dlaczego koty siedzą w kartonach?

Źródło: titktok.pl

Poprzedni artykułPielęgniarka wychodziła na dyżur. Za wycieraczką samochodu był list, po przeczytaniu odebrało jej mowę
Następny artykułEkspert porównał skuteczność maseczki i szalika. Po jego słowach od razu zrezygnujesz z jednego sposobu zasłaniania ust
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.