Chłoniak to nowotwór, który w większości przypadków jest możliwy do wyleczenia. Niestety, tego niezwykłego człowieka choroba pokonała, odbierając go światu. Mężczyzna spędził swoje życie na dawaniu coraz piękniejszych rzeczy naszemu światowi, to niestety się już skończyło.

Nazywano go artystą ilustrującym przyszłość, mężczyzna pracował przy tworzeniu takich niezwykłych projektów jak Blade Runner, Alien czy Tron. Chociaż wiele osób może nie zdawać sobie z tego sprawy, bez niego nie mielibyśmy popkultury w takim kształcie, jak istnieje ona obecnie. Niestety, mężczyznę pokonał chłoniak, o czym poinformował jego mąż i menadżer.

Pokonał go chłoniak

Syd Mead był amerykańskim artystą konceptualnym, którego wkład w popkulturę często jest niedoceniany, a on sam — nieznany. Urodzony w 1933 roku, mężczyzna zaczynał swoją karierę od współpracy z Fordem w latach 50. W ostatnich latach życia angażował w działanie w przemyśle filmowym, dla którego projektował futurystyczne pojazdy.

O jego przegranej z chorobą i śmierci w wieku 86 lat poinformował jego mąż i jednocześnie menedżer, Roger Servick. Artysta odszedł z tego świata 30 grudnia 2019 roku w Pasadenie w Kalifornii. Niestety, walka z rakiem wyczerpała jego organizm i mężczyzna nie mógł już dłużej walczyć.

Kim był Syd Mead?

Syd Mean był amerykańskim artystką konceptualnym, związanym z przemysłem motoryzacyjnym. Swoją karierę zaczynał, pracując dla Forda, później rozwinął się i zakładał liczne własne firmy. Mężczyzna zmarł w wieku 86 lat, przegrawszy walkę z rakiem. Pokonał go chłoniak, zazwyczaj możliwy do wyleczenia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

chłoniak
youtube.,com

Jego projekty imponują.

chłoniak
wikipedia.org

Zmarł w wieku 86 lat.

chłoniak
yoyutube.com

Jest opłakiwany.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
  4. Sandra Kubicka ma guza. Niezbędna będzie operacja
  5. Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa
  6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

źródła: onet.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego