Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chłopaki do wzięcia. Co się dzieje z żoną Jarka? Jego ostatnie nagranie zaniepokoiło fanów. „Lepiej wracaj”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 05.10.2022 13:34

Chłopaki do wzięcia. Co się dzieje z żoną Jarka? Jego ostatnie nagranie zaniepokoiło fanów. „Lepiej wracaj”

Jarek Chłopaki do wzięcia
fot. youtube.com/Polsat

Minęło kilka miesięcy, od słynnego ślubu w programie „Chłopaki do wzięcia”. Od tego momentu Jarek Mergner milczy w sprawie swojej żony. Bohater coraz częściej opuszcza dom, teraz dostał ostrzeżenie. Fani coraz bardziej martwią się o Małgorzatę. 

Wczesną wiosną tego roku Jarek Mergner i Małgorzata pobrali się w Urzędzie Stanu Cywilnego, a wieść o tym, że bohater programu „Chłopaki do wzięcia” nie jest już kawalerem, lotem błyskawicy obiegła media. Jednak od tego momentu wieści o żonie bohatera pojawiały się sporadycznie, a fani zaczęli martwić się o ich szczęście.

Chłopaki do wzięcia. Co się dzieje z żoną Jarka?

O popularności lubianego bohatera programu „Chłopaki do wzięcia” niech świadczy fakt, że pod każdym z filmów na jego kanale sypią się komentarze, a ponad 75 tysięcy subskrybentów także mówi samo za siebie. Jarek Mergner jest bardzo aktywny w mediach i dość chętnie opowiada o swoim życiu i pasjach.

Jest jednak coś, co bardzo niepokoi internautów. Od wielu miesięcy bohater milczy na temat tego, co najbardziej ich interesuje — jak układa się jego życie z Małgorzatą. Od wiosny aż do tej pory wspominał o niej może kilka razy — zawsze przelotnie. Nic dziwnego, że wokół jego małżeństwa narosło wiele plotek.

Latem pojawiały się już domysły na temat rozstania. Większość internautów nie dała im jednak wiary i wciąż pod jego filmami zamieszczają pytania o żonę. Życzliwy niepokój wzrósł jeszcze, odkąd w Jarku obudził się duch wędrowca.

Podróże Jarka niepokoją fanów. Bohater „Chłopaków do wzięcia” dostał ostrzeżenie

Mężczyzna coraz częściej opuszcza dom, a każdą ze swoich wycieczek dokładnie dokumentuje. Dopiero co reklamował lokal znajomego w Chęcinach — przy okazji urządził sobie wypad do lokalnego skansenu.

Podczas gdy Mergner beztrosko prezentował kolejne eksponaty, fani w komentarzach tradycyjnie zaczęli wypytywać o Małgorzatę. Jeden z nich poradził nawet, by mężczyzna wrócił do domu i bardziej zainteresował tym, co robi i z kim spotyka się jego żona, żartobliwie przywołując postać innego bohatera „Chłopaków do wzięcia”.

– Ty podróżujesz a żonka sama w domu. Lepiej wracaj, bo jeszcze z Bandziorem się tam zakręci – przestrzegł.

– Ktoś ma jakieś info o żonie Jara, bo jakaś dziwna cisza na jej temat – dopytywała inna osoba.

Być może partnerka bohatera po prostu nie chce pokazywać się w kadrach — jednak wielu internautów z pewnością liczy, że kiedyś to się zmieni.

Jarek Chłopaki do wzięcia
Jarek Chłopaki do wzięcia
Jarek Chłopaki do wzięcia
Jarek Chłopaki do wzięcia

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Chłopaki do wzięcia”. Jarek Mergner przerywa milczenie. Wiemy, jak wygląda jego relacja z żoną
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Disco polo wróciło do TVP, choć miało zniknąć. Wszystko za sprawą żony Jacka Kurskiego