Ciąża to dla wielu gwiazd bardzo prywatna sprawa. Aleksandra Kwaśniewska jednak zdecydowała się odpowiedzieć na pytanie fanki na Instagramie na temat ewentualnego powiększenia swojej rodziny. Komentarz prezydentówny był zaskoczeniem – czy dziecko faktycznie jest w drodze?

Aleksandra Kwaśniewska od 2012 roku jest w udanym związku ze swoim mężem. Para wciąż nie ma dzieci, co najwidoczniej nie umyka uwadze jej fanów – ciąża prezydentówny byłaby wielkim wydarzeniem w polskim show-biznesie. Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała na komentarz na temat ciąży.

Ciąża Aleksandry Kwaśniewskiej 

Internet już od dawna jest bardzo zainteresowany tematem potencjalnej ciąży Aleksandry Kwaśniewskiej. Gwiazda jest często o nią pytana w komentarzach pod zdjęciami umieszczanymi na swoim profilu na Instagramie. Już w maju z dystansem na komentarz internauty o treści: „Ola, dzieci robić czas zacząć… Aleksander i Jola na pewno czekają” odpowiedziała: „fajnie to czujesz, że »robienie dzieci« to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty”. Tym razem internautka zapytała też wprost i bez ogródek: „Kiedy dziecko???”

Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała z luzem:

Jutro!!! Najdalej pojutrze!!! – zamykając temat.

Czy gwiazda rzeczywiście spodziewa się tak szybko dziecka? Czy Aleksander Kwaśniewski może się spodziewać wnuka?

Kim jest mąż Aleksandry Kwaśniewskiej?

Mężem Aleksandry Kwaśniewskiej jest muzyk Kuba Badach. Poznali się w 2010 roku na koncercie Anny Karwan w jazzowym klubie Tygmont, a od siedmiu lat są małżeństwem. Nie mają razem dzieci, ale przygarnęli w wakacje 2018 roku pieska. Ola Kwaśniewska często wstawia na Instagrama zdjęcia suczki Luli, które zawsze zbierają mnóstwo pozytywnych komentarzy. Tym razem córka byłego prezydenta umieściła swoje wspólne zdjęcie z psem, które podpisała licznymi hasztagami. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Czy Aleksandra Kwaśniewska spodziewa się dziecka?

Aleksandra Kwaśniewska
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska odpowiedziała na bezczelny komentarz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda miała powody, żeby być zła. Podczas ślubu teściowa przekroczyła wszystkie granice
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Dziennikarze znaleźli oprawcę znanej aktorki. To znana osobistość ze świata filmu
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

 

Poprzedni artykułKim jest Marta Morawiecka? Siostra premiera Morawieckiego to interesująca postać
Następny artykułUważali, że sparaliżowany pies nadaje się jedynie do uśpienia. Pozostała tylko nadzieja
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.