Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja uwielbianego przez widzów programu „Taniec z Gwiazdami”. Jednym z uczestników nadchodzącego wydania show będzie detektyw Krzysztof Rutkowski. Gwiazdor wypowiedział się, co myśli o ewentualnym udziale swojej żony Mai.

Najsłynniejszy polski detektyw już niedługo będzie miał szansę spróbować swoich sił na parkiecie. Podczas rozmowy z tabloidem „Fakt” zdradził, czy zgodziłby się na udział swojej ukochanej w show Polsatu. Odpowiedź może nieźle zaskoczyć.

Kogo zobaczymy w nadchodzącej edycji „Tańca z Gwiazdami”?

Wszyscy fani tanecznego show z niecierpliwością czekają na nadejście jesieni, bo właśnie wtedy stacja Polsat wyemituje 13. edycję uwielbianego show „Dancing With The Stars — Taniec z Gwiazdami”. W nadchodzącym wydaniu programu nie zabraknie plejady polskich gwiazd, w tym między innymi Mai Włoszczowskiej, Karoliny Pisarek oraz Krzysztofa Rutkowskiego.

Co więcej, w najnowszej edycji programu zobaczymy również zagraniczną gwiazdę oraz pierwszą w historii show parę jednopłciową. W hicie Polsatu pojawi się ukraińska wokalistka Jamala, a w parze z innym tancerzem zaprezentuje się uczestnik programu „Prince Charming” Jacek Jelonek.

Teraz Krzysztof Rutkowski wypowiedział się na temat swojego udziału w show. Zdradził również, jak zareagowałby, gdyby podobną propozycję otrzymała jego żona Maja.

Krzysztof Rutkowski o udziale swojej żony w „Tańcu z Gwiazdami”

W czerwcu tego roku stacja Polsat podzieliła się z widzami radosną nowiną. Produkcja tanecznego show ogłosiła pierwszego uczestnika „Tańca z Gwiazdami”. Był nim najsłynniejszy polski detektyw Krzysztof Rutkowski. Teraz gwiazdor udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział trochę o swojej przygodzie w show.

Przy okazji detektyw zdradził, jak zareagowałby, gdyby jego ukochana Maja Rutkowski również otrzymała propozycję udziału w tego typu programie. Odpowiedź gwiazdora może zaskoczyć wielu jego zwolenników.

-Ja mojej małżonce nie pozwoliłbym na to, żeby brała udział w „Tańcu z gwiazdami”. Bo kto by chciał Rutkowskiego, a moja żona jest bardzo piękną kobietą. Jeszcze by mi ją porwali i musiałbym używać siły i środków, śmigłowce bym podrywał – zaśmiał się Krzysztof Rutkowski podczas wywiadu z tabloidem „Fakt”.

Nietrudno się domyślić, że uczestnik tanecznego show pokusił się o niewinny żart, a cała jego wypowiedź utrzymana była w humorystycznym klimacie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Sprawa dla reportera”. Krzysztof Rutkowski rozpętał awanturę z Elżbietą Jaworowicz. Padły mocne słowa
  2. On bez koszulki, ona w samych spodniach. Dawid Kwiatkowski przyłapany, zdjęcie zrobione z zaskoczenia trafiło do sieci
  3. Katarzyna Żak i Cezary Pazura razem? Aktorka opublikowała niewiarygodny komunikat, doszło do wpadki

Źródło: Jastrząb Post

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.