Dagmara Kaźmierska jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Dzięki udziałowi w popularnym programie Królowe życia zyskała bardzo wielu fanów, co odwzorowują jej media społecznościowe. Tym razem postanowiła zaskoczyć swoich wielbicieli i za pośrednictwem InstaStories pochwaliła się, jak wygląda bez makijażu i sztucznych rzęs. Fani wpadli w zachwyt.

Nie da się ukryć, że Dagmara Kaźmierska od dłuższego czasu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polskich gwiazd. Królowa życia zyskała uznanie fanów m.in. za regularne udzielanie się w mediach społecznościowych i odpowiadanie na komentarze. Dzisiaj pochwaliła się, jak wygląda bez sztucznych rzęs i makijażu.

Dagmara Kaźmierska zaskoczyła swoich fanów

Dagmara Kaźmierska słynie ze swojego wielkiego optymizmu oraz entuzjazmu. Zazwyczaj pozytywnie nastawiona do życia gwiazda programu Królowe życia z każdym odcinkiem przyciąga do siebie mnóstwo fanów, o czym świadczą jej media społecznościowe. Na Instagramie posiada już prawie milion obserwujących. Taki wynik mówi sam za siebie.

Osiągnięcie tego rezultatu nie byłoby możliwe bez aktywności. Dagmara co chwila publikuje nowe posty ze swojego życia prywatnego i zawodowego, co spotyka się z wielkim zainteresowaniem fanów. Poza tym wielokrotnie pokazywała, że los innych nie jest jej obojętny. Kiedy jej przyjaciółka Edzia przeżywała trudne chwile, bez zawahania się postanowiła wyciągnąć do niej pomocną dłoń. Dodatkowo na każdym kroku udowadnia, jak bardzo zależy jej na przyszłości swojego syna Conana.

Tym razem Dagmara postanowiła zaskoczyć swoich fanów w nieco inny sposób.

  1. Ekspert nie ma wątpliwości, powiedział, co stanie się już za 2 tygodnie. Zostało mało czasu, musimy się przygotować
  2. Rząd w ostatniej chwili zmienił zdanie. Chodzi o maseczki, wszyscy powinni wiedzieć
  3. Policja wlepiła już 55 000 mandatów. Polacy wciąż popełniają identyczny błąd, mają fałszywe informacje, kary są potężne

Dagmara Kaźmierska bez makijażu i sztucznych rzęs

Dzisiaj na InstaStories Dagmary pojawiły się kadry, na których gwiazda pozuje bez makijażu i sztucznych rzęs. Pokazała swoim fanom, w jaki sposób dba o swój wygląd o poranku, a dodatkowo wykonała jedną ze swoich ulubionych piosenek Ralpha Kamińskiego. Do nagrania zamieściła wpis:

– Nie patrzcie na mnie. Bez rzęs dramat, ale to nieistotne. Później dokleję – żartowała Dagmara Kaźmierska.

Trzeba przyznać, że Królowa życia prezentuje się bez makijażu naprawdę znakomicie. Chcielibyście oglądać ją częściej w takim wydaniu?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska opublikowała wideo, na którym pozuje bez makijażu i sztucznych rzęs.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Popularna Królowa życia postanowiła pokazać fanom jak przygotowuje swój wygląd z rana.

Dagmara Kaźmierska
fot. instagram.com/queen_of_life_77

Dodatkowo wykonała jedną z piosenek Ralpha Kamińskiego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zatańczyła w „Tańcu z Gwiazdami”, zachorowała. Wiemy, jak Lipka się czuje, wspiera ją ukochany pies
  2. Porażające sceny w autokarze podczas podróży. Wszystko opowiedziała. Nie mieści się w głowie
  3. Tragedia w polskim mieście. Ksiądz zmarł na oczach wiernych, sprawował mszę świętą
  4. Porażające słowa ordynator szpitala zakaźnego. Nikt nie miał pojęcia, co muszą robić z chorymi
  5. Karol: ”Żonę trzeba od czasu do czasu zdradzić. Musi wiedzieć, że na jej miejsce mam tabuny chętnych i ma się starać”
  6. Polacy ustawiają się w kolejkach po konkretne produkty. Ich skład nie pozostawia wątpliwości

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułCzy wynagrodzenia ratowników medycznych powinny zostać zwiększone?
Następny artykułStanie się już 21 października o godzinie 10.00. Cała Polska odczuje skutki, już zaczynają ostrzegać
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.