Daniel Martyniuk ostatnio wiele przeszedł w swoim życiu. Jego rozwód z Eweliną, który bacznie śledziła niemal cała Polska, z pewnością kosztował go wiele nerwów. Okazuje się, że syn gwiazdora disco polo jest pogrążony w rozpaczy. Jego wpis na Instagramie sporo mówi o jego aktualny stanie emocjonalnym. Co się takiego wydarzyło? Smutek mnie ogarnia — wyznał podczas relacji w mediach społecznościowych.

Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu ponownie uaktywnił się w swoich mediach społecznościowych. Zdarzało mu się na nich obrażać pewne znane osoby, np. Rafała Collinsa. Na Instagramie często pokazuje się ze swoją nową ukochaną Faustyną, z którą był związany na długo przed ślubem z Eweliną. Syn gwiazdora disco polo ostatnio przechodził trudne momenty.

Daniel Martyniuk dzieci

Daniel Martyniuk ma jedno dziecko, malutką córeczkę Laurę. Dziewczynka jest owocem jego miłości z byłą już żoną Eweliną, z którą niedawno wziął głośny rozwód. Teraz syn Zenka Martyniuka odnowił kontakty ze swoją poprzednią miłością Faustyną. Para nie ukrywa, że spędza ze sobą bardzo dużo czasu. Byli razem widziany w jednym z popularnych sklepów, w którym syn wokalisty nie miał maseczki.

Daniel Martyniuk jest zrozpaczony, a jego smutek jest powiązany z malutką córeczką Laurą. Wydaje się, że młody Martyniuk nie może pogodzić się z rozstaniem ze swoją pociechą. 31-latek dał upust swoim emocjom poprzez dodanie poruszającego wpisu na Instagramie.

— Dostałem telefon, że Laurelia nie może zasnąć hmm… Smutek mnie ogarnia, iż nie mogę utulić własnego dziecka, co jest spowodowane przez czystą nikczemność oraz nienawiść — napisał.

W relacji została udostępniona piosenka Śpij kochanie w wykonaniu Grzegorza Turnau i Magdaleny Umer. Daniel Martyniuk miał do swojej córki jedną prośbę:

— Posłuchaj kochanie chociaż w przyszłości tej muzyki. Puszczałem ci to, jak się urodziłaś. Pamiętaj, proszę, w przyszłości — dodawał.

  1. Roman: „Dobra żona powinna podać mężowi obiad pod nos, a potem umyć talerz. Inaczej nie jest prawdziwą żoną”
  2. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  3. Policja prosi o pomoc, w polskim mieście doszło do zagadkowej śmierci. Opublikowano nagranie

Daniel Martyniuk: rozwód

Ostatnio w mediach było głośno o jego rozwodzie z żoną Eweliną, do którego doszło w połowie września tego roku. Już od dawna chodziły słuchy, że w życiu pary nie układało się najlepiej. W końcu oboje zdecydowali się na ostateczny krok. Sprawa trafiła do sądu w Białymstoku.

Zaraz po rozprawie doszło do kilku nieprzyjemnych incydentów na tym tle. Zarówno Daniel Martyniuk, jak i jego matka Danuta, publicznie prali rodzinne brudy oraz obrażali Ewelinę. Później żona Zenka zreflektowała się za swoje zachowanie.

— Wcale nie myślę o niej źle. Pragnę żyć w zgodzie z Eweliną i być z nią w stałym kontakcie — powiedziała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Co robi Daniel Martyniuk?

Obecnie Daniel Martyniuk jest bezrobotny. Jakiś czas temu portal se.pl donosił o zarobkach 31-latka. Młody Martyniuk miał przyznać przed sądem, że głównie utrzymuje się z prac dorywczych, a jego miesięczny dochód to zaledwie tysiąc złotych. Na własność ma również mieszkanie oraz samochód.

Ten sam portal podawał również, że wielką pasją Daniela Martyniuka jest żeglarstwo. Podobno syn Zenka skończył Szkołę Morską w Gdyni i swego czasu zaczął pływać na statkach.

— Syn świetnie mówi po angielsku, a dzięki swojej pracy w zawodzie żeglarza zwiedził już kawał świata. Pływał na katamaranie oraz na jachtach przewożących kontenery: m.in. na trasie Antwerpia — Liverpool oraz do Filadelfii. Teraz ma chwilową przerwę — mówił w wywiadzie z se.pl Zenek Martyniuk w 2016 roku.

Miejmy nadzieję, że już niedługo Daniel Martyniuk poczuje się lepiej i będzie częściej mógł przytulać swoją córeczkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Daniel Martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk.89

Daniel Martyniuk przeżywa trudne chwile.

Daniel Martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk.89

Ostatnio znowu spotyka się z Faustyną.

Daniel Martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk.89

Syn znanego wokalisty miewa ostatnio poważne przemyślenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielkie zaskoczenie ze strony Biedronki. Sklep wprowadza udogodnienia w niedziele niehandlowe
  2. A jednak, Cmentarze 1 listopada zamknięte? Jest stanowisko władz. Duże utrudnienia w planowaniu podróży na Wszystkich Świętych
  3. Czy 1 listopada wejdziemy na cmentarz? Prymas Polski apeluje do Polaków
  4. Rodzice zamarli, kiedy zobaczyli, co ksiądz robi z ich dzieckiem. Błagali by przestał, słychać tylko krzyki i płacz
  5. Będzie „trzecia fala” koronawirusa? Słowa wirusologa nie napawają optymizmem, sytuacja jest bardzo poważna
  6. Ujawniono, ile ma na koncie fundacja Tadeusza Rydzyka. Sumy nie mieszczą się w głowie
  7. Niesamowicie skuteczny, przeciwzapalny syrop miętowy nie ma sobie równych. Zalety zachwycą każdego

Źródła: pudelek.pl, se.pl, instagram.com, expressilustrowany.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl