Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Majewski napisał książkę o aferze z Deynn. To, co zrobił później, zaskoczyło fanów
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 16.05.2018 14:05

Majewski napisał książkę o aferze z Deynn. To, co zrobił później, zaskoczyło fanów

Deynn i Majewski to para, która wzbudza zażenowanie w większości internautów. Małżeństwo robi dosłownie wszystko, aby zyskać sympatię swoich obserwatorów i choć trochę naprawić całkowicie zszarganą reputację. W tym celu, co jakiś czas pojawiają się tkliwe posty i wyznania, jednak tym razem, Majewski zaskoczył dosłownie wszystkich.

Afera siostrzana, gangsterski ślub i bajecznie biedne życie w Stanach, to tylko namiastka zmian, które zaszył w życiu państwa Majewskich. Oprócz tego para podarowała 20 tysięcy złotych na cele charytatywne, a w imię wiary ich twarze ozdobiły wytatuowane krzyże. W nagrywanych na mediach społecznościowych filmikach nie usłyszymy już wulgaryzmów, a para zawsze stara się kulturalnie odpowiadać na pytania swoich fanów. Teraz okazuje się, że przemiana Deynn i Majewskiego jest dużo głębsza, niż mogłoby się nam wydawać.

Deynn była muzą Majewskiego do napisania książki, którą spalił

Daniel Majewski na swoim Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym pozuje nadzwyczajnie zamyślony. Czytając jednak opis, który zamieścił wraz ze zdjęciem, od razu możemy zrozumieć, co spowodowało u niego taki stan umysłu. Okazuje się, że po siostrzanej aferze targały nim takie uczucia, że napisał książkę na 500 stron! Stwierdził jednak, że książka jest tak mocna, że nie może jej wydać. Postanowił, że zamieni ją w pył, spalając wraz z babcią swoje przelane na papier uczucia.

Ludzie być może zobaczyliby prawdę, ale ja stałbym się takim jak oni wszyscy. Dostałem od Boga drugie życie. Jest cudownie, więc nie chce nigdy więcej krzywdzić innych, mimo, że oni krzywdzili mnie – napisał Majewski.

Trener zaznaczył, że gdyby publikacja się ukazała, zniszczyłby nią życie wielu osób, które przyczyniły się do jego załamania nerwowego, a przecież po przemianie, nie chce być tacy jak oni. Oprócz tego Majewski postanowił przeprosić wszystkich, którym kiedykolwiek sprawił przykrość swoim zachowaniem oraz tych, których oszukał publikując swoje „napompowane” życie, które w rzeczywistości przecież wcale takie nie jest.

Deynn

Myślicie, że przemiana Majewskich jest naprawdę szczera, a opublikowany post, to nie kolejne działanie marketingowe? Czekamy na wasze opinie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Siostry Godlewskie zaśpiewały dla Andrzeja Dudy. Internauci BEZLITOŚNI
  2. Popek ujawnił, jakie imię wybrał dla synka? Pomysł jest SZOKUJĄCY
  3. Legendarny muzyk nie żyje. Przegrał z rakiem