Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 18.01.2018 14:04

Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki”

To muszą być wyjątkowo trudne chwile dla Deynn.

Na jaw wychodzą szczegóły jej rodzinnych relacji ze swoimi młodszymi siostrami – 19-letnią Klaudią i 10-letnią Natalią. Internauci nie pozostawiają na fit-blogerce suchej nitki. Ta zdecydowała się na zablokowanie komentarzy na swoim profilu na Instagramie. Nadal nie odniosła się oficjalnie do całej sytuacji. 

Całą sprawę opisywaliśmy wczoraj. AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME”Wszystkie konta, które zajmują się demaskowaniem profilu Deynn, publikują stare nagrania, komentarze i sms-y, które obrazują relacje pomiędzy siostrami.

Na blogu 19-letniej Klaudii możemy zobaczyć SMS-y, które wymieniała ze swoją starszą siostrą – Deynn. Cała notka jest dostępna pod tym linkiem.

„Masz wszystkie osr*ne majteczki” 

Takie słowa miały paść z ust Deynn i jej partnera Majewskiego w kierunku jej 10-letniej siostry Natalii. Nagranie dostaliśmy od jednej z użytkowniczek Instagrama. To przykre, że w taki sposób żartuje z własnej, młodziutkiej siostrzyczki, publikując to na swoim profilu, obserwowanym przez milion użytkowników.

Nie dodawaj tego – prosiła jej siostra

Nie wyobrażamy sobie nawet jak musiało być przykro 10-letniej dziewczynce, której buduje się dopiero poczucie własnej wartości.  Jest nam niezmiernie przykro na samą myśl, że to nagranie mogli zobaczyć jej koledzy i koleżanki w szkole podstawowej.

Poniżej nagranie, które dostaliśmy od jednej z użytkowniczek

https://www.instagram.com/p/BYsx0zJHeSx/?taken-by=deynn

https://www.instagram.com/p/BVIJkluDLz2/?taken-by=deynn

https://www.instagram.com/p/Bcc28dkHN3y/?taken-by=deynn

https://www.instagram.com/p/BLzBD8bA1oi/?taken-by=deynn

https://www.instagram.com/p/Bc5NjstH6DZ/?taken-by=deynn