Lelum.pl > Afera

Afera

Deynn afera
21.01.2018 12:10 Chłopak Deynn PRZERYWA MILCZENIE! „Deynn stała się WRAKIEM człowieka, grożono mi ŚMIERCIĄ”

Od trzech dni praktycznie cała Polska żyje tą aferą.Na jaw wyszły szczegóły rodzinnych relacji Deynn ze swoimi młodszymi siostrami – 19-letnią Klaudią i 10-letnią Natalią. To właśnie 19-letnia Klaudia postanowiła upublicznić szokujące kulisy ich rodzinnych relacji. Z jej strony padły oskarżenia o brak pomocy ze strony fit-blogerki w opiece nad 10-letnią Natalką, na jaw wyszło też szokujące nagranie na którym popularna para wyśmiewa się z dziewczynki w samochodzie i wszystko relacjonuje na swoim Snapchacie. Sprzeczka pomiędzy rodzeństwem wyszła na jaw 3 dni temu. Całą sprawę opisywaliśmy w poniższych artykułach: ZOBACZ: AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME” ZOBACZ: Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki” Fit-para początkowo zdecydowała się nie zabierać głosu w sprawie. Przyjęta taktyka mogła zastanawiać – najpierw usuwano wszystkie niepochlebne opinie na ich kanałach społecznościowych, by ostatecznie zablokować możliwość jakiegokolwiek komentowania. Wszystko wskazuje na to, że długie milczenie nie było dobrą taktyką. Dotychczasowi reklamodawcy zdecydowali się zakończyć lub zawiesić współpracę z Deynn i Majewskim (zrobiła to np. sieć perfumerii z którą współpracowała blogerka).

19.01.2018 12:27 Maffashion OSTRO o DEYNN: „Nie powinno wykorzystywać się dzieci do ocieplenia wizerunku”

Konflikt między Maffashion, a Deynn ciągnie się od dłuższego czasu. Obie blogerki, delikatnie mówiąc, nie przepadają za sobą. To nie pierwszy raz, kiedy publicznie dochodzi między nimi do wymiany zdań. Tym razem Julka Kuczyńska, znana pod pseudonimem Maffashion, publicznie zabrała głos w gorącej sprawie, jaką jest konflikt Deynn z jej siostrami. Mimo że obie blogerki swego czasu wrzucały do internetu wspólne zdjęcia, w zeszłym roku coś się popsuło. Deynn publicznie wypowiedziała się na temat relacji, jaka łączy ją z Maffashion: – Od kiedy panna Maffashion jest moją przyjaciółką? Nie była moją przyjaciółką, nie jest i nigdy nie będzie z mojej strony. Ja się otaczam ludźmi, jakimi chcę się otaczać i nie będziemy przyjaciółkami! Mam sztuczne cycki, usta, piegi, ale nie jestem przyjaciółką Maffashion! – mówiła Deynn na swoim Snapchacie

18.01.2018 14:04 Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki”

To muszą być wyjątkowo trudne chwile dla Deynn. Na jaw wychodzą szczegóły jej rodzinnych relacji ze swoimi młodszymi siostrami – 19-letnią Klaudią i 10-letnią Natalią. Internauci nie pozostawiają na fit-blogerce suchej nitki. Ta zdecydowała się na zablokowanie komentarzy na swoim profilu na Instagramie. Nadal nie odniosła się oficjalnie do całej sytuacji. Całą sprawę opisywaliśmy wczoraj. AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME”. Wszystkie konta, które zajmują się demaskowaniem profilu Deynn, publikują stare nagrania, komentarze i sms-y, które obrazują relacje pomiędzy siostrami. Na blogu 19-letniej Klaudii możemy zobaczyć SMS-y, które wymieniała ze swoją starszą siostrą – Deynn. Cała notka jest dostępna pod tym linkiem.