Connect with us

Showbiz

Deynn nabija się z 10-letniej siostry? „Masz wszystkie osr*ne majteczki”

Opublikowane

-

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

To muszą być wyjątkowo trudne chwile dla Deynn.

Na jaw wychodzą szczegóły jej rodzinnych relacji ze swoimi młodszymi siostrami – 19-letnią Klaudią i 10-letnią Natalią. Internauci nie pozostawiają na fit-blogerce suchej nitki. Ta zdecydowała się na zablokowanie komentarzy na swoim profilu na Instagramie. Nadal nie odniosła się oficjalnie do całej sytuacji. 

Całą sprawę opisywaliśmy wczoraj. AFERA! Deynn ATAKOWANA przez młodszą siostrę. „Zostawiła nas SAME”Wszystkie konta, które zajmują się demaskowaniem profilu Deynn, publikują stare nagrania, komentarze i sms-y, które obrazują relacje pomiędzy siostrami.

Na blogu 19-letniej Klaudii możemy zobaczyć SMS-y, które wymieniała ze swoją starszą siostrą – Deynn. Cała notka jest dostępna pod tym linkiem.

„Masz wszystkie osr*ne majteczki” 

Takie słowa miały paść z ust Deynn i jej partnera Majewskiego w kierunku jej 10-letniej siostry Natalii. Nagranie dostaliśmy od jednej z użytkowniczek Instagrama. To przykre, że w taki sposób żartuje z własnej, młodziutkiej siostrzyczki, publikując to na swoim profilu, obserwowanym przez milion użytkowników.

Nie dodawaj tego – prosiła jej siostra

Nie wyobrażamy sobie nawet jak musiało być przykro 10-letniej dziewczynce, której buduje się dopiero poczucie własnej wartości.  Jest nam niezmiernie przykro na samą myśl, że to nagranie mogli zobaczyć jej koledzy i koleżanki w szkole podstawowej.

Poniżej nagranie, które dostaliśmy od jednej z użytkowniczek

WSTECZ1 z 6
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Madonna robi kupę na sedesie. „Niech Cię Pan błogosławi”

Opublikowane

-

Madonna właściwie od początku swojej kariery szokowało, w tym roku artystka kończy 60 lat i nadal potrafi wywołać skandal, jak mało kto. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Niestety, to prawda. Edyta Górniak została zgwałcona

Opublikowane

-

Edyta Górniak została zgwałcona

Nikt nie spodziewał się, że przeszłość Edyty Górniak mogła być tak mroczna. W dzieciństwie krzywdziła ją matka. Dodatkowo artystka została zgwałcona.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

Żywa Barbie szokuje: „Kto chce być moim SZCZENIACZKIEM? SŁUŻ MI”

Opublikowane

-

Annela (Żywa Barbie) szokowała do tej pory swoimi monstrualnymi ustami, niezliczoną ilością operacji plastycznych, a także nie do końca przemyślanymi wypowiedziami w programach śniadaniowych. Nie mogliśmy jednak uwierzyć w to co zobaczyliśmy wczoraj wieczorem na oficjalnym profilu polskiej Barbie.
(więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy