Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Deynn. Jedna z największych gwiazd polskiego internetu. Poznajcie jej historię
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 08.01.2019 14:54

Deynn. Jedna z największych gwiazd polskiego internetu. Poznajcie jej historię

deynn
instagram.com @deynn

Deynn uchodzi za jedną z najbardziej kontrowersyjnych osób w polskim internecie. Jedni ją uwielbiają, inni zaś nie szczędzą wobec niej słów krytyki. Jakie były początki jej kariery? Jak się zmieniał jej wyglad? Jeśli jesteście ciekawi, powinniście przeczytać ten artykuł!

Deynn od wielu lat wzbudza kontrowersje. Od mało znanej blogerki modowej stała się prawdziwą królową mediów społecznościowych. Chociaż głośna afera z siostrą odebrała jej wielu fanów, a także intratne kontrakty, influencerka nadal publikuje w social mediach. Jak zaczynała Deynn? Co wiemy na jej temat? Sprawdźcie razem z nami!

Deynn – blogerka

Jej profil na kanale Instagram obserwuje ponad milion fanów! osób pozazdrościć jej ilości fanów! Ta gwiazda Facebooka i Instagrama promuje zdrowy styl życia i chętnie dzieli się swoimi treningami z tysiącami fanów. Jeszcze kilka lat temu influencerka nie mogła pochwalić się sylwetką rodem z pierwszych stron gazet. Jej spektakularna metamorfoza zadziwiła wiele osób, a Deynn zrozumiała, że zmiana żywienia i rozpoczęcie aktywnego stylu życia może być źródłem jej utrzymania. Chociaż wśród trenerek fitness najczęściej wymienia się niekwestionowane królowe — Ewę Chodakowską i Annę Lewandowską, to na fali wzrastającej popularności zdrowego stylu życia wybiła się również Marita.

Denn – wiek

Dla wielu młodych dziewcząt ta 26-letnia blogerka stała się wzorem do naśladowania, a jej zdjęcia sylwetki stały się hitem internetu. Nastolatki pragnęły pójść w jej ślady, a spektakularna zmiana wizerunku była niezwykle kusząca. Deynn udowodniła, że można osiągnąć wymarzoną sylwetkę przy odpowiedniej samodyspyplinie, motywacji, determinacji i silnej woli. Jej kariera rozwijała się w szalonym tempie, a znane firmy chętnie nawiązywały z nią współpracę. Marita nie miała powodów do zmartwień w kwestiach finansowych, a jej popularność wzrastała z dnia na dzień. Jednak w pewnym momencie jej kariera uległa załamaniu, a jej życie zmieniło się o 180%. Co takiego wydarzyło się w jej życiu?

Deynn – kiedyś

Marina Surma, bo tak naprawdę nazywa się słynna influencerka, jeszcze kilka lat temu nie mogła poszczycić się perfekcyjną sylwetką. Surma dała się poznać szerokiemu gronu odbiorców jako blogerka modowa. Obecnie influencerka zupełnie nie przypomina pyzatej dziewczyny z początków bloga. Chodzi zarówno o ciało, jak i o twarz Deynn. Podobną przemianę przeszedł także jej mąż. Majewski na tyle zaangażował się w treningi na siłowni, że od dłuższego czasu pracuje jako trener personalny. Spektakularną przemianę tej dwójki można zobaczyć w sieci, bo para chętnie dzieli się zdjęciami z przeszłości na swoich mediach społecznościowych. Aż ciężko uwierzyć jak bardzo się zmienili! Sprawdźcie sami!

Deynn i Majewski w programie Kuby Wojewódzkiego

Wystąpiła wraz ze swoim partnerem, Danielem Majewskim w popularnym programie telewizji TVN — Kuba Wojewódzki. Jej występ okrzyknięto „największą żenadą telewizji”, ponieważ influencerka nie popisała się elokwencją. Para pojawiła się w programie samozwańczego króla TVN, by promować swoją książkę Trening życia.

Deyn – książka

Książka porusza tematy związane z motywacją, samorozwojem i dietą. Fit-para radzi, jak odmienić swoje życie za pomocą treningów i osiągnąć pełnię szczęścia. W jednej z sieci księgarń książka Deynn i Majewskiego znalazła się na liście najpopularniejszych książek, a para pojawiła się na wielu spotkaniach autorskich w całej Polsce. Kuba Wojewódzki w swoim programie nie zostawił suchej nitki na najsłynniejszej parze polskiego internetu, obnażając ich brak merytorycznego przygotowania. Po ich występie w internecie szeroko komentowano występ pary, a wiele osób prześmiewczo odniosło się do ich wypowiedzi. Zarzucano im brak elokwencji, niski poziom IQ, nieumiejętność spójnego wypowiadania się, ignorancję i ciasnotę umysłową.

Deynn i Majewski

Wojewódzki w swoim programie zadał Deynn pytanie, dlaczego jej postać wzbudza tak wielkie kontrowersje:

– Ludzie nas hejtują, bo spełniamy marzenia. Po kolei, od najmniejszych do największych. Że chcę mieć piękną sylwetkę, że chcę pojechać na wakacje, że chcę zdać wreszcie prawo jazdy i kupić auto. Że chcę być u Kuby. Ludzie wolą żyć życiem naszym niż swoim. Milion lasek ma płaską dupę, milion lasek ma cellulit na dupie, tylko widzisz… – powiedziala Deynn.

Fenomen na Snapchacie

Deynn uplasowała się wśród topowych gwiazd na Snapchacie — aplikacji mobilnej służącej do wysyłania zdjęć i filmów, które można oglądać przez zaledwie kilkanaście sekund. Seksowne zdjęcia wysportowanej i wytatuowanej celebrytki zapewniły jej miejsce w pierwszej piątce najpopularniejszych użytkowników serwisu!

Kariera na YouTube

Deynn i Majewski rozwijają swoją karierę w sieci na wszystkich mozliwych platformach. Nie mogło ich również zabraknąć na YouTubie, gdzie aktywnie włączyli się w prowadzenie swojego kanału. Nie zabrakło tam ciekawostek dotyczących ich diety, szczegółowego przedstawienia treningów, daily-vlogów z dalekich podróży, a także smaczki dwa wszystkich osób zainteresowanych modą i makijażem. Dla wszystkich wiernych fanów tej popularnej pary ten kanał jest prawdziwą skarbnicą wiedzy!

Deynn afera z siostrą

Ponad rok temu wybuchła głośna afera związana z Deynn, a także jej dwiema młodszymi siostrami. Sprawa była szeroko komentowana w mediach i oburzyła opinię społeczną. Temat Deynn i jej rodzinnej awantury komentowało wiele osób ze świata show-biznesu. Powstały liczne filmy na kanale YouTube, odnoszące się do tej głośnej sprawy. O co dokładnie chodziło? Poniżej znajdziecie szczegółowe wyjaśnienia. Deynn wraz ze swoim ówczesnym partnerem, a teraz już mężem — Danielem Majewskim, sprowadziła swoje dwie młodsze siostry do Warszawy. Miała wspomóc je finansowo i odbudować siostrzaną relację.

Celebrytka publikowała na mediach społecznościowych zdjęcia i filmy z najmłodszą członkinią rodziny — kilkuletnią Natalką. Wydawać by się mogło, że tworzą szczęśliwą i zgraną rodzinę, a ich relacja oparta jest na wzajemnym zrozumieniu, trosce, opiece, milości i poczuciu bezpieczeństwa. Tak przynajmniej wyglądało to z zewnątrz. Jak było naprawdę? Okazało się, że prawda nie wygląda tak, jak na wyretuszowanych zdjęciach fit-pary.

Szokująca sprawa rodzinna

Prawdę o tym, jak w rzeczywistości wyglądało życie małej Natalki ujawniła jej starsza siostra – Klaudia Surma. Okazało się, że życie sióstr w Warszawie było pasmem rozczarowań. Deynn sprowadziła swoje siostry z rodzinnego Świdwina pod Poznaniem. Chociaż sama mówiła, że otacza siostry opieką, prawda okazała się zaskakująca. Klaudia, jej siostra, dodała jednorazowy wpis na bloga, w którym dokładnie opisała relację ze starszą siostrą. Nie wyglądało to za ciekawie. Deynn miała pomóc znaleźć pracę Klaudii i wspierać je w nowym, lepszym życiu w stolicy. Okazało się, że Daniel, który w mediach społecznościowych jawił się jako wspaniały szwagier, okazał się prawdziwym tyranem. Jak napisała Klaudia w swoim poście na blogu:

– Z czasem zaczęły się dziwne sytuacje. Natalka mówiła, że jak coś źle powie na porannym snapie Daniela, to nagrywają jeszcze raz. Raz Natalka wróciła z płaczem do domu. Kiedy zapytałam się, o co chodzi, Natalka powiedziała mi, że Daniel kazał jej powiedzieć coś po chińsku i kiedy ona się zastanawiała, powiedział: „I tak nic nie umiesz, jak nie będziesz się uczyć, to wrócisz do Świdwina”. Jak miała się uczyć, skoro siedziała u nich po szkole i ani lekcji nie robiła, ani się nie uczyła? – zauważa Klaudia.

Klaudia przerywa milczenie

Jak możemy wywnioskować z wpisu Klaudii, z dnia na dzień było coraz gorzej:

– Marita opłacała mieszkanie, ja dostałam od niej 350zł kilka dni po przyjeździe do Warszawy i miałam te pieniądze przeznaczyć „na zachcianki Natalki”. Przez pół miesiąca dostałam dniówki w pracy więc miałam za co żyć. Od 1 listopada miałam mieć stałą pensje co miesiąc. Raz poprosiłam Marite o pieniądze. Poprosiłam ją o 50zł, ponieważ miałam ostatnie 20zł w portfelu. Powiedziała, że nie ma sprawy, że wpadnie do mnie do żabki. Fakt, wpadła, ale na zakupy dla siebie 🙂 Olałam sprawe i sie nie upominałam, bo miał do mnie przyjechać chłopak za 2-3dni jakoś więc wiedziałam ze do tego czasu przeżyje za 20zł” (pisownia oryginalna) – skarżyła się dziewczyna.

Klaudia publikuje ważny wpis

Wreszcie Klaudia przerwała zasłonę milczenia i przedstawiła we wpisie szokującą sytuację, która zakończyła się interwencją policji:

– Nie minęło 10min słyszę dźwięk domofonu, że ktoś wpisał kod żeby wejść. Po chwili ktoś wali mi w drzwi. Daniel z Maritą przyjechali. Bałam się otworzyć, bo nie wiedziałam po co przyjechali, dlaczego walą w drzwi itp. Zadzwoniłam do chłopaka i powiedziałam, że nie otwieram, bo sie boje. Mati powiedział żebym otworzyła, bo przecież nic mi nie zrobią. Otworzyłam i ciągle miałam połączenie z Matim. Daniel kazał mi się rozłączyć, zaczął krzyczeć „frajera szukasz, rozłacz sie i połóż telefon na stole”, położyłam, ale trzymałam na nim dłoń. Nagle zaczął mówić żebym go oddała, bo on mi go kupił na urodziny i on ma na niego fakture. W tej całej sytuacji Marita się słowem nie odezwała tylko stała. Jak tak krzyczał i kazał mi oddać ten telefon to wybiegłam na klatkę w skarpetkach i zaczęłam dzwonić do mojego chłopaka – napisała dziewczyna.

– Wtedy ktoś, nie wiem czy Marita czy Daniel zamknęli drzwi. Słyszałam przez drzwi jak krzyczy Daniel na Natalkę. W panice zadzwoniłam na policje. Policja przyjechała, powiedziałam im, że wpadli mi do domu i krzyczą, że zamknęli dom i nie mogę wejść. Policja przyjechała, a Daniel zaczął mówić „ta pani tutaj nie mieszka” (chodziło o mnie) że jestem psychiczna itp. Poprosiłam policjanów żeby Marita i Daniel wyszli i tak też się stało. Przez tą całą akcję Marita wydusiła z siebie tylko jedno zdanie: „nie mam żadnych dokumentów”. W tej całej sytuacji najbardziej szkoda jest Natalki, która stała w tym bałaganie cała zapłakana” (pisownia oryginalna) – żaliła się we wpisie Klaudia.

We wpisie Klaudii były załączone również screeny wiadomości tekstowych, które wymieniała z siostrą. Mogliśmy się z nich dowiedzieć, że blogerka żądała od siostry, by oddawała jej część wypłaty za pracę w sklepie spożywczym.

Deynn – Instagram

Wpis Klaudii spotkał się z dużym odzewem wśród obserwatorów fit-pary i zrewolucjonizował opinię na ich temat. Marita początkowo nie odniosła się do fali krytyki, która rosła z dnia na dzień. Zablokowała również możliwość komentowania jej zdjęć na kanale Instagram. Wiele osób czekało na komentarz ze strony samej zainteresowanej. Po kilku dniach doczekaliśmy się wzmianki na ten temat na Instastories Deynn, gdzie żaliła się, że jej siostra chce się wylansować na wywołanym konflikcie.

Głośny konflikt

Para na jakiś czas zupełnie zniknęła z internetowego światka, by o kilku miesiącach pojawić się w zupełnie nowej odsłonie i zupełnie nowych okolicznościach. Zmiana szerokości geograficznej rzuciła zupełnie nowe światło na nadszarpnięty wizerunek fit-pary. Po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, a dokładnie do Los Angeles, para postanowiła ocieplić swój wizerunek. Zrezygnowali z agresywnych i kontrowersyjnych wypowiedzi, znacząco ograniczyli ilość przekleństw w swoich publikacjach. Słowem — próbowali przekonać do siebie fanów, których stracili. Czy im się to udało? Obserwatorzy podzielili się na dwa obozy: przeciwników i zwolenników.

Część osób stała za nimi murem niezależnie od zaistniałych okoliczności, inni zaś nie pozostawili na nich suchej nitki i zupełnie się od nich odwrócili. Podobnie zresztą było z ich rodziną i przyjaciółmi, o czym wspominali sami zainteresowani — zarówno Deynn jak i Majewski. Para głośno mówiła, że ta dramatyczna sytuacja pokazała im dokładnie, kto tak naprawdę stoi po ich stronie i kto zasługuje na miano przyjaciela. Jak mówi przysłowie, prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, o czym doskonale przekonała się para popularnych influencerów.

Deynn – blogerka

Deynn i Majewski szczerze odpowiedzieli na pytanie jednego z fanów, w którym przyznali, że po dramatycznej aferze rodzinnej oboje skorzystali z pomocy psychologa. Marita otwarcie przyznała, że nie utrzymuje kontaktu z siostrą, a cała sytuacja była dla niej bardzo przykra i trudna do zniesienia.

Deynn — wyjazd do Los Angeles

Po glośnej aferze z siostrą i znaczącym pogorszeniu wizerunku, Deynn wraz z mężem postanowiła wyjechać za granicę. W USA postanowili zacząć nowe życie, o którym wiele osób mogłoby jedynie pomarzyć. Chętnie dzielili się z obserwatorami codziennym życiem w Mieście Aniołów. Pokazywali swoje treningi, spożywane posiłki czy wieczorne imprezy. Nie mogliby nie pochwalić się swoim bajecznym mieszkaniem. Nie stronili od kontaktu z fanami i często przeprowadzali z nimi rozmowy na żywo, podczas których odpowiadali na najbardziej nurtujące pytania. Starali się zachować klasę i zachowywać kulturalnie, czym wzbudzili sympatię wielu osób.

Para przyznała, że przyleciała do Stanów Zjednoczonych z zaledwie dwiema walizkami. Deynn zdradziła, że miała prawie 30 kartonów ubrań, a zabrała ze sobą zaledwie ułamek, a resztę wystawiła na sprzedaż i przekazała potrzebującej rodzinie, mieszkającej na Dominkanie.

Deynn — ślub

Krótko po przyjeździe do słonecznej Kalifornii, para ogłosiła informację o ślubie. Małżeństwo ujawniło na swoich mediach społecznościowych niecodzienną sesję ślubną w iście gangsterskim stylu. Na sesji dominowały kominiarki, dresy i tatuaże. Skąd wziął się pomysł na taką sesję ślubną? Odpowiedź znajdziemy u samego Daniela:

– Wzięliśmy ślub w dresach, by nikt nas nie zobaczył na ulicy w sukni, by nikt się nie domyślił w sklepie z garniturami, nawet do zakupu obrączek wykorzystaliśmy moją siostrę i jej chłopaka, coby w spokoju ten ślub wziąć! A wesele… najcudowniejsze, w kominiarkach przez miasto i wreszcie niewidzialni – wytłumaczył Majewski.

Deynn — współprace z markami

Deynn ma na swoim koncie wiele kampanii reklamowych. Kilka lat temu wystąpiła w kampanii koncernu Coca-Cola. Ponadto celebrytka pojawiła się na okładce magazynu Joy. Ta okładka wzbudziła wielką sensację wśród fanów celebrytki, a egzemplarze wyprzedały się w zaledwie kilka dni, dlatego przygotowano dodruk. Była twarzą marki produkującej perfumy imitujące znane marki, a bilboard z jej twarzą pojawił się w samym centrum stolicy — dokładnie przy Alejach Jerozolimskich. Managerem fit-pary był Dominik Borkowicz, który czuwa tak rozwojem kariery takich gwiad jak Maffashion, Little Monster 96 czy Maja Sablewska. Po głośnej aferze rodzinnej Borkowicz zawiesił współpracę z fit-parą, jednak zapewniał, że pozostał z nimi w dobrych stosunkach. Wszyscy z uwagą śledzili kolejne poczynania jednej z najgorętszych par polskiego internetu.

Pod koniec sierpnia głośno zrobiło się o współpracy Deynn z jedną z marek kosmetycznych. Konsumenci nie pochwalili wyboru ambasarodki i uznali tę akcję za mało wiarygodną i zbędną. Marka Skin79 Polska wybrała na swoją ambasadorkę Maritę, jednak wywołało to falę krytyki wśród klientow. Najwidoczniej marka azjatyckich kosmetykow nie zdawała sobie sprawy, że Deynn ma tak negatywną opinię wśród polskiego społeczeństwa.

Operacje plastyczne

Nikogo chyba nie dziwi fakt, że Deynn przeszła kilka operacji. Co dokładnie zmieniła w swoim wyglądzie jedna z najpopularniejszych gwiazd internetu? Blogerka powiększyła znacząco usta, a także zniwelowała worki pod oczami. Ten zabieg przeprowadził chirurg największych gwiazd — doktor Marek Szczyt. Cena takiego zabiegu waha się w granicach 10 tysięcy złotych. Marita cały zabieg zrelacjonowała na swoim Snapchacie, więc fani mogli dokładnie dowiedzieć się, jak przebiegał proces krok po kroku. Dziewczyna od dawna mówiła, że widoczne cienie i worki pod oczami stanowią jeden z jej największych kompleksów, dlatego chciała rozprawić się z nimi raz na zawsze. Po jej występie u Kuby Wojewódzkiego ludzie krytykowali jej wygląd i zwrócili szczególną uwagę na jej widoczna opuchliznę pod oczami, więc – jak przyznała sama zainteresowana – ten zabieg odmienił jej życie. Deynn do zredukowania swoich cieni pod oczami wykorzystała tłuszcz ze swoich ud.

Tatuaże influencerki

Tuż po ślubie na twarzy Marity mogliśmy zauważyć tatuaż na boku twarzy (karma) oraz zadziorny, a wręcz bandycki krzyżyk pod okiem. Takie same tatuaże zrobił sobie jej mąż. Co symbolizują ich tatuaże? Sami zainteresowani przyznali, że te tatuaże mają wyjątkową symbolikę i znaczą dla nich naprawdę wiele.

Tatuaż karmy był ich pierwszym pomysłem. Jak przyznali:

– Mieliśmy najpierw w głowie bardzo wiele myśli, chcieliśmy nadal wojować po swojemu, w starym stylu, chcieliśmy zrobić małe ‚oko za oko’, ale pewnego dnia coś nam strzeliło do głowy, że to znak od Boga i nie tędy droga. Może faktycznie nasze zachowania nie były takie, jakie powinny być? Może nie ma sensu robić ‚oko za oko’? Wytatuowaliśmy sobie tę karmę, żeby pamiętać, że karma wraca do ludzi i nie musimy wcale być źli. Już nie odpowiadamy ogniem, tylko czekamy. Czas zweryfikuje. (pisownia oryginalna)

Z kolei drugi tatuaż, związany z religijna symboliką jest zwrotem w kierunku Boga. Oboje zauważyli, że przykre doświadczenia, które spotkali na swojej drodze z pewnością nie są przypadkowe i mają być dla nich lekcją od kogoś, kto nad nimi czuwa.

Operacje Deynn

Celebrytka powiększyła sobie także biust i wytatuowała znaczną część ciała. Można śmiało przyznać, że tatuaże pokrywają już ponad połowę jej ciała! Marita nagrywała swoje sesje w salonie tatuażu, które możecie obejrzeć na prowadzonym wspólnie z mężem kanale na YouTube.

Deynn — spektakularna metamorfoza

Deynn chętnie dzieliła się na swoich mediach społecznościowych zdjęciami sprzed metamorfozy. Dodaje, że publikowane fotografie mają wspominać czas, gdy nie wyglądała tak świetnie jak teraz i daleko było jej do wysportowanej i umięśnionej sylwetki. Zupełnie nie przypomina przeciętnej dziewczyny ze Świdwina. Za jej metamorfozą stoi przede wszystkim jej mąż, Daniel, który jest trenerem personalnym.

Deynn i Majewski — powrót do Polski

Dlaczego Deynn i Majewski wrócili do Polski? To nie była wyłącznie ich decyzja. Para śmiało przyznała, że gdyby mogła, zostałaby w Mieście Aniołów na dłużej, jednak nie było to możliwe. Dlaczego? Majewskim skończyła się wiza i z tego powodu musieli powrócić do ojczyzny. Informacje o powrocie do kraju skompromitowanej pary obiegły cały internet. Wszyscy zastanawiali się, co Deynn i Majewski będą robić po powrocie do kraju, czym się zajmą i czy podejmą kolejne współprace. Deynn i Majewski podczas pobytu w USA robili wszystko, by fani uwierzyli w ich duchową przemianę. Stworzyli wizerunek sympatycznej pary, która próbuje spełnić swoje marzenia, a jednocześnie pomagać potrzebującym. Czy im się udało?

Deynn — afera z pieniędzmi

Deynn dawniej nie stroniła od ciętego języka, wulgarnych wypowiedzi na temat koleżanek i kolegów z show-biznesu. Swego czasu przyjaźniła się nawet z najsłynniejszą polską blogerką, Maffashion oraz jej chłopakiem, jednym z twórców Abstrachuje, jednak po ich rzekomej przyjaźni pozostały wyłącznie wspomnienia i…zdjęcia w internecie. Po powrocie do Polski wybuchła kolejna afera z udziałem Deynn. Influencerka na swoich mediach społecznościowych deklarowała pomoc najuboższym i organizację zbiórek pieniężnych dla potrzebujących. Jakiś czas temu Majewski opublikował link do zbiórki dla chorej dziewczyny i nakłaniał inne gwiazdy ze świata show-biznesu do przyłączenia się do akcji. Ku zaskoczeniu wszystkich akcja wyszła pomyślnie i udało się zebrać potrzebną kwotę.

Zarówno Deynn, jak i Majewski wykazali się dużą empatią. Po sukcesie akcji Majewski opublikował relację na Instagramie, w której oprócz podziękowań dla wszystkich, którzy pomogli zebrać pieniądze na protezę dla Oliwii, powiedział kilka ostrych słów pod adresem niektórych celebrytów, którzy pomogli tylko dlatego, że zostali przez niego nakłonieni.

Deynn — podsumowanie

Niektórzy ją kochają, inni nienawidzą. Niezależnie od tego, jaki mamy stosunek do jednej z najpopularniejszych dziewczyn z polskiego internetu jedno jest pewne – jej poczynania są szeroko komentowana w mediach i pewnie w przeciągu kilku kolejnych lat to nie ulegnie zmianie. Chociaż nadal wśród części społeczeństwa Marita Surma wzbudza sporą niechęć, to nie ulega wątpliwości, że dla części obserwatorow jest wzorem do naśladowania. Jej fankami są przede wszystkim nastolatki, które podziwiają influencerkę za motywację do działania, determinację i podniesienie się po porażce. A wy? Jaki macie stosunek do Deynn i jej męża – Daniel Majewskiego?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

deynn

Blogerka pokazała zdjęcia sprzed kilku lat na swoim Instagramie.

deynn

Influencerka otwarcie mówi o swoich operacjach plastycznych.

deynn

Jaki macie stosunek do Deynn?

deynn

Deynn chętnie dzieli się swoim życiem codziennym na Instagramie.

deynn

Deynn i Majewski niedawno wzięli ślub w niebanalnych okolicznościach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Girl power i kobieca solidarność to pusty frazes? Najnowsze wyniki badań zaskakują!
  2. Ile waży Barbara Kurdej-Szatan? Waga gwiazdy sprawiła, że opadły nam szczęk
  3. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?