Dziecko Ewy Farnej ma tylko pięć miesięcy, ale jego rodzice już planują kolejne pociechy. Wokalistka w wywiadzie opowiedziała o swoich planach i kolejnej ciąży. Ile dzieci planuje polsko-czeska piosenkarka? Możecie się nieźle zdziwić.

Ewa Farna zdaje się spełniać w roli matki. Dziecko nie przeszkadza jej w wypełnianiu obowiązków zawodowych i piosenkarka bardzo szybko powróciła do koncertowania. Teraz okazuje się, że Ewa Farna już rozważa dalsze powiększenie rodziny.

Ewa Farna: dziecko

Dziecko Ewy Farnej przyszło na świat w czerwcu 2019 roku. Piosenkarka pochwaliła się narodzinami synka na Instagramie i zdradziła, że otrzymał imię Artur

Wywiad udzielony przez Ewę Farnę stronie Anny Lewandowskiej skupiał się na temacie macierzyństwa i piosenkarka została również zapytana o to, czy planuje kolejne ciąże.

– Na pewno — odpowiedziała piosenkarka. – Sama jestem z trójki. Będę chciała, żeby Artek nie był sam, żeby miał siostrę albo brata. A czy będzie dwójka, czy trójka zobaczymy.

dziecko
instgaram.com @ewa_farna93

Ewa Farna została również zapytana o preferencje wobec płci dzieci.

– Jakby się udało, chciałabym mieć chłopca i dziewczynkę, bo to musi być fajne: mieć doświadczenie wychowywania różnych płci — wyznała piosenkarka. – Ale jak będę miała następnego chłopca, też będę szczęśliwa. Jak się uda i Bóg da zdrowe dziecko, to będzie błogosławieństwo. Wstyd mi chcieć więcej.

Kim jest mąż Ewy Farnej?

Mąż Ewy Farnej to Martin Chobot, gitarzysta jej zespołu. Poznali się w 2007 roku, ale tylko cztery lata są parą. Mąż Ewy Fernej jest Czechem i ukończył konserwatorium Jaroslawa Jezka oraz Wyższą Szkołę Ekonomii w Pradze.

Ewa Farna i Martin Chobot pobrali się w tajemnicy przed mediami w 2017 roku. Dziecko pary przyszło na świat w czerwcu 2019 roku. Okazuje się jednak, że Ewa Farna planuje zdecydowanie powiększyć swoją rodzinę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa farna dziecko
instagram.com/ewa_farna93

Piosenkarka odpowiedziała na pytania o kolejną ciążę.

Ewa Farna dziecko
instagram.com/ewa_farna93

Piosenkarka niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Jak dziś wygląda Izabela Trojanowska? Gwiazda wciąż prezentuje się fenomenalnie [ZDJĘCIA]
  3. Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz od miesięcy pokazała się na Instagramie. Fani: „Dobrze Panią znowu widzieć”
  4. Zbigniew Zamachowski znów trafił do szpitala! Jego żona wszystko zrelacjonowała
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułChciał oświadczyć się swojej dziewczynie. Zrobił specjalny tatuaż
Następny artykułMąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.