Dziecko porwane przez własnego ojca? Media twierdzą, że w domu gwiazdora M jak Miłość musiała interweniować policja. Aktor miał spakować rzeczy i oddalić się z córką bez wiedzy jej matki.

Jak przekazał informator Pudelka, w domu Rafała Mroczka pojawiła się policja po tym, jak aktor miał wywieźć dziecko bez zgody jego matki. Mężczyzna skomentował sprawę w rozmowie z portalem i wydał oświadczenie w mediach społecznościowych.

Rafał Mroczek: dziecko

Na portalu pudelek.pl pojawiła się informacja, że Rafał Mroczek, bez zgody matki, wywiózł córkę i przestał się odzywać. Wcześniej miał spakować pół domu i napisać wiadomość, że dziecko będzie spało z nim. Sprawa trafiła na policję, musiała interweniować policja. Według informatora portalu gwiazdor M jak miłość już wcześniej miał łamać zasady dotyczące opieki nad córką.

— Prawda jest, że nie jesteśmy razem już od jakiegoś czasu i jak każda para staramy się wypracować jakiś kompromis w kwestii opieki nad dzieckiem. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby być obecny w życiu mojej córki, żeby problemy dorosłych nie spadały na dziecko — mówił Rafał Mroczek dla Pudelka.

Córka aktora urodziła się październiku 2016 roku, po wielu latach związku. Niedługo później para rozstała się, co wymagało ustalenia kontaktów z dzieckiem. Policja potwierdza, że doszło do interwencji.

dziecko
facebook.com/rafalmroczekofficial

— Będę walczył o każdą chwilę z córką, nie ograniczając jednocześnie kontaktu drugiej stronie. Kocham córkę ponad wszystko i zrobię wszystko, żeby ojciec w jej życiu był tak samo ważny, jak matka. Interwencja była dla mnie sporym zaskoczeniem — mówił aktor w rozmowie z Pudelkiem.

Po kilku godzinach, zamiast autoryzacji, portal otrzymał pismo, w którym został wezwany do zaprzestania naruszania prawa do dobrego imienia, w tym reputacji i dobrej sławy. Partnerka mężczyzny nie udzieliła komentarza w tej sprawie.

Kim jest partnerka Rafała Mroczka?

Partnerką Rafał Mroczka jest Joanna Skrzyszewska, była Miss Nastolatek z 2006 roku. Kobieta miała poznać ukochanego podczas konkursu piękności, gdzie aktor był jurorem. Para zaręczyła się w Meksyku, a w 2016 na świat przyszła ich córka Zosia.

dziecko
instagram.com/rafalmroczek

Po doniesieniach mediów na temat interwencji policji w domu aktora, na Instagramie aktora pojawiło się oświadczenie, w którym potwierdza, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy, nie udało mu się uratować związku z matką swojej córki. Podkreśla, że najważniejsze jest dla niego dobro córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 4-latka pogryziona w Pendolino. Przewoźnik nie zapewnił żadnej pomocy
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Aleksandra Kwaśniewska ma powody do radości. Fani składają jej gratulacje
  4. Rodzina znanego muzyka prosi o modlitwę. Gwiazdor jest w szpitalu, jego stan jest ciężki
  5. Czy Rafał Brzozowski i Izabella Krzan są razem? Piękna miss powiedziała, co naprawdę ich łączy
  6. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  7. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

 

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułMama chce, żebym z nią mieszkała, choć jestem dorosła. „Chcesz być jak ojciec i po prostu odejść?”
Następny artykułJaką fryzurę dobrać do koronkowej sukienki? Postaw na delikatność
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.