Dzień Dobry TVN zaliczyło kolejną wpadkę. Widzowie się oburzeni zachowaniem prowadzących. Czy stacja poradzi sobie z tym kryzysem wizerunkowym? Co tym razem stało się wizji popularnego programu śniadaniowego? 

Internauci są zażenowani brakiem profesjonalizmu ze strony prowadzących i całej stacji TVN. Jak Dzień Dobry TVN upora się z falą krytyki? Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zdecydowanie się nie popisali. O wpadce piszą już nie tylko polscy internauci. Co wydarzyło się tym razem?

Wpadka w Dzień Dobry TVN

Jakiś czas temu w internecie zawrzało, kiedy Filip Chajzer podczas jednego z odcinków Dzień Dobry TVN pozwolił sobie na niewybredny żart z ataku paniki. Jak się okazało, we wtorkowym wydaniu programu zaliczono kolejną wpadkę. Nietrafiony komentarz prowadzącej oraz kardynalny błąd w materiale na temat kanonów piękna zezłościł widzów. 

Dzień Dobry TVN: kanon piękna

Podczas wtorkowego odcinka Dzień Dobry TVN prowadzący program, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, zainspirowani rankingiem 100 najprzystojniejszych mężczyzn przeprowadzili rozmowę dotyczącą kanonów piękna. Komentarz prezenterki rozzłościł nie tylko fanów boys bandu z Korei, ale także pozostałych widzów. 

– Jeżeli spodziewają się państwo na czele stawki na przykład Brada Pitta czy George’a Clooneya, to może państwa czekać spora niespodzianka. (…) Najprzystojniejszym mężczyzną świata jest Jungkook – więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym niespecjalnie bardzo męska, prawda? Włosy zakładam, że farbowane – powiedziała Kalczyńska. 

Na tym jednak się nie skończyło. Dzień Dobry TVN postanowiło wysłać na polskie ulice Adama Federa, aby ten zapytał przechodniów co sądzą o wyglądzie Jungkooka, wokalisty zespołu BTS. Materiał może i nie wzbudziłby tylu kontrowersji, gdyby nie fakt, że na zdjęciu, które pokazywał przypadkowym ludziom dziennikarz, był inny mężczyzna

Internauci nie powstrzymali się od krytyki wobec stacji, którą posądzili za rasizm i stronniczość. Czy tak w dzisiejszych czasach wygląda rzetelne dziennikarstwo? Co sądzicie na temat kolejnej wpadki w Dzień Dobry TVN?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Oto jeden z Tweetów, jaki pojawił się po emisji wtorkowego odcinka Dzień Dobry TVN.

dzień dobry TVN
instagram.com/bts.jungkook

Jungkook, członek koreańskiego boys bandu, został uznany za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Prowadząca śniadaniowy program TVN najwyraźniej zapomniała, że o gustach się nie dyskutuje. 

dzień dobry TVN
instagram.com/annakalczynskam

Widzom nie przypadł do gustu nie tylko komentarz Anny Kalczyńskiej, ale również materiał, jaki stacja postanowiła zrealizować. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy zaburzeń hormonalnych. Wiele osób je bagatelizuje
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Wymarzony relaks – kto ma ochotę na odprężający wieczór w wannie?
  4. Margaret wzięła ślub! To najbardziej oryginalna ceremonia w polskim show-biznesie ZDJĘCIA
  5. 500 plus wcale nie działa, jak powinno? Nowe statystyki są naprawdę zaskakujące
  6. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

źródło: radiozet.pl

Poprzedni artykułWymarzony relaks – kto ma ochotę na odprężający wieczór w wannie?
Następny artykułNie żyje ceniona polska artystka. Miała 67 lat, była żoną znanego filmowca
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.