Od kilku miesięcy prasa kolorowa donosi o tym, że nowa dziewczyna Piotra Żyły to Marcelina Ziętek znana z serialu 19+. To z nią skoczek miał się związać po burzliwym małżeństwie z Justyną Żyłą. Kobieta wciąż nie może pogodzić się z rozstaniem, a o problemach z byłym mężem chętnie opowiada publicznie. Ostatnio zrobiła też przytyk do ukochanej sportowca.

Od jakiegoś czasu dziewczyna skoczka mierzy się z ogromną ilością hejtu. W końcu Marcelina Ziętek nie wytrzymała i upubliczniła okropne komentarze na swój temat.

Dziewczyna Piotra Żyły o hejcie

Co prawda, związek Marceliny Ziętek i Piotra Żyły nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, to wiele osób mówi o ich romansie i uczuciu, jakim się dzielą. Młoda gwiazda TVN od dawna pokazuje jak wiernie kibicuje Polskim skoczkom. Niedawno dodała pikanterii do sprawy, publikując zdjęcie, na którym pozuje w samym bikini, dodając dwuznaczny opis, że miniony weekend był gorący.

Niestety okazało się, że publikacja tego zdjęcia była dla dziewczyny strzałem w kolano, ponieważ stała się obiektem drwin i hejtu ze strony wielu internautów, którzy wysyłali do niej bardzo obraźliwe wiadomości i komentarze, nienadające się nawet do cytowania. Dziewczyna Piotra Żyły postanowiła odnieść się do tej przykrej dla niej sytuacji.

– Przestańcie tworzyć fikcyjne konta i obrażać mnie, bo mnie to nic nie robi, bo jedyną krytykę, jaką mogę przyjąć, pochodzi od osób najbliższych. Reszta zupełnie mnie nie dotyka. Tworzyłam Instagrama już bardzo dawno temu i nie pozwolę, aby ktoś zamieszczał treści, których sobie nie życzę – powiedziała na swoim InstaStories.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Mimo starań Ziętek negatywne komentarze nie zniknęły, wręcz przeciwnie. Zaczęło ich przybywać coraz więcej. Dziewczyna została zwyzywana od utrzymanek Piotrusia, co spowodowało, że postanowiła się nimi podzielić publicznie.

Kim jest Marcelina Ziętek?

Marcelina Ziętek jest aktorką, którą fani mogą kojarzyć głównie z serialu 19+, emitowanego na antenie stacji telewizyjnej TVN. Od jakiegoś czasu mówi się dosyć głośno, że jest w związku ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. 

Jej media społecznościowe śledzi już ponad 61 tys. ludzi, a ta liczba zwiększa się z dnia na dzień. Na Instagramie publikuje wiele zdjęć, w których niejednokrotnie ujawniała, że brała udział w konkursach piękności i zdobyła tytuł Miss Południa Nastolatek oraz Miss Foto Południa Nastolatek. 

Ukończyła Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego. Jak wiadomo byłą małżonką Piotra Żyły, jest Justyna Żyła, która od momentu rozstania z mężem stała się bardzo popularną celebrytką. Niejednokrotnie uderzała w swojego eks-męża.

W ubiegłym roku pojawiły się również podejrzenia, że Justyna Żyła nie może znieść szczęścia byłego męża i używając mocnych argumentów, próbowała upokorzyć nową partnerkę Piotra Żyły.

Zobacz zdjęcie:

Dziewczyna
fot. instagram.com/marceepan

Marcelina Ziętek pokazała fanom wiadomości i komentarze, w których jest obrażana.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.p;

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl