Dziewczyna omal nie straciła wzroku, po tym, jak mężczyzna wytatuował białka jej oczu. Przez narażenie jej na kalectwo, tatuażyście z Warszawy grozi więzienie. Zdjęcia młodej kobiety są porażające.

Młodzi ludzie często pragną wyróżniać się na tle otoczenia swoim wizerunkiem. Chcą w ten sposób poczuć się lepiej, podnieść swoje poczucie wartości. Pewna dziewczyna z Wrocławia wymyśliła na to bardzo nietypowy pomysł…

Młoda kobieta marzyła o tym, aby mieć czarne białka oczu. W tym celu udała się na zabieg do uznanego tatuażysty ze stolicy. Niestety, ten naraził dziewczynę tatuażem na ślepotę. Nastolatka jest przerażona.

Dziewczyna chciała mieć czarne oczy

Aleksandra Sadowska z Wrocławia chciała podkreślić swoją indywidualność czarnymi białkami oczu. Kiedy dostała namiar do znanego w Warszawie tatuażysty, udała się na zabieg. 

Piotr A. był nieco zdziwiony nietypową prośbą nastolatki. W końcu do tej pory zajmował się tatuowaniem skóry – nie oczu. Mimo wszystko wprowadził do białek kobiety czarny tusz. Dziewczyna zaufała mężczyźnie, który zapewniał ją w trakcie, że wszystko pójdzie dobrze i że to nic skomplikowanego.

Tak się jednak nie stało. Fantazja dziewczyny okazała się koszmarem, a z tatuażem musiała udać się wkrótce do szpitala. Tam lekarze nie dali jej wcale wielkich nadziei na poprawę. 

  1. Paweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora
  2. Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

Zabieg 

Niewinne marzenie było tragiczne w skutkach. Tusz wprowadzony do wrażliwego oka spowodował, że dziewczyna oślepła na jedno oko, a na drugie praktycznie ledwo widzi. Jej stan z każdym dniem się pogarsza i boi się tego, że oślepnie całkowicie. Dziewczyna załamała się i bardzo żałuje tego, co zrobiła.

Sprawą zajęła się prokuratura, która zbadała tusz wprowadzony do oczu. Niestety, nie był on odpowiedni do tego typu zabiegu, gdzie trzeba liczyć się z tym, że powierzchnia oczu jest wyjątkowo wrażliwa. Tatuowanie skóry a oczu to zupełnie dwie różne bajki. Mężczyzna wziął odpowiedzialność za wykonanie tego tatuażu i teraz odpowie za stan zdrowia swojej klientki.

Proces już się rozpoczął, a tatuażyście grozi nawet do trzech lat więzienia. Właściciel salonu, choć nadal prowadzi działalność, nie przyznaje się do winy i twierdzi, że nie wykonuje już tatuaży.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

dziewczyna
fot. instagram.com/anoxi_cime

Dziewczyna miała nietypowy pomysł na wizerunek – tatuaż gałek ocznych.

dziewczyna
fot. instagram.com/anoxi_cime

Tatuażysta z Warszawy spełnił je prośbę, ale okazała się tragiczna w skutkach.

list
fot. Nijwam Swargiary on Unsplash.com

Teraz mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  2. Przez lata ignorowała swoje objawy. Teraz walczy o życie
  3. Jeden ząbek czosnku jedz codziennie. Niewiarygodne, jak zareaguje twoje ciało
  4. TVP pokazało nową prezenterkę wiadomości. Blond piękność rozbudziła zmysły
  5. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  6. Bajecznie prosty sposób na gotowanie ziemniaków 4 razy szybciej. Ugotujesz nawet w 5 minut

źródło: se.pl

Poprzedni artykułŻona Zenka Martyniuka poprowadzi program w TVP? Ma zostać większą gwiazdą niż sławny mąż
Następny artykułPies został honorowym burmistrzem. Mieszkańcy nie mogli zdecydować inaczej
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.