Dziewczynka bardzo przeżywała stratę swojego ukochanego psa. Dzień po jego śmierci poprosiła swoją mamę, by pomogła jej napisać list do nieba i dowiedzieć się, czy jej pies jest tam szczęśliwy. Mama i córka przeżyły prawdziwy szok, gdy okazało się, że dostały odpowiedź.

4-latka napisała list do Boga, bo bardzo obawiała się o losy swojego zmarłego psa. List razem z mamą wrzuciły do skrzynki pocztowej i wróciły do domu. Nie spodziewały się, kilka dni później otrzymają odpowiedź zwrotną.

Dziewczynka napisała list do nieba

Urocza historia została nagłośniona w mediach dzięki organizacji Suspended Coffees. Opowieść mamy dziewczynki, która opisała całą historię o liście wysłanym do nieba, rozczuliła internautów. 4-latka bowiem, poprosiła swoją mamę, by na kartce napisała wyjątkowe słowa do Boga. Dziewczynka dzień wcześniej pożegnała swoją ukochaną suczkę Abbey. Piesek chorował, miał już 14 lat i nie udało się go uratować. 

-Boże, czy zechcesz zaopiekować się moim psem? Umarł wczoraj i jest z Tobą w niebie. Bardzo za nim tęsknimy. Cieszymy się, że pozwoliłeś na to, by była naszym psem, mimo że zachorowała. Mam nadzieję, że się z nią bawisz. Lubi pływać i bawić się piłkami. Wyślę Ci zdjęcie, żebyś wiedział, że to mój pies. Uściski od Meredith – napisała w liście 4-latka.

  1. Coraz powszechniejszy objaw koronawirusa, pojawia się po zakażeniu. Dotyczy w szczególności kobiet
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  3. Przemek: „Nienawidzę swojej żony. Czekam, aż dziecko podrośnie i chcę się rozwieść, jej zachowanie doprowadza mnie do szału”

Odpowiedź z nieba

List trafił na pocztę, a jego dziwny adres, do nieba, nieco zaskoczył pracowników. Jeden z nich postanowił otworzyć kopertę, tuż po tym jak zauważył adres nadawcy, wyglądało na to, że to nie jest głupi żart, a prawdziwa wiadomość. Pracownik poczty był rozczulony treścią listu i postanowił odpisać małej dziewczynce. Kilka dni później Meredith i jej mama otrzymały wiadomość, której adresatem był sam Bóg.

-Abbey nie jest już chora. Jej duch jest tutaj ze mną, ale i tak pozostaje w twoim sercu. Abbey uwielbiała być twoim psem. Dziękuję za piękny list i dziękuję mamie za pomoc w napisaniu go i przesłaniu do mnie – napisał pracownik poczty,

-Masz cudowną mamę. Codziennie Was błogosławię i pamiętaj, że bardzo Cię kocham. Nawiasem mówiąc, łatwo mnie znaleźć. Jestem wszędzie, gdzie jest miłość – głosi treść listu.

Mama była całkowicie zaskoczona tak cudownym gestem ze strony pracownika poczty, postanowiła podzielić się dobrem, jakie otrzymała przez media społecznościowe. Internauci byli zachwyceni, nie mówiąc już o małej dziewczynce, która była pewna, że jej piesek jest szczęśliwy w niebie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

dziewczynka
fot. facebook.com/Suspended Coffees

4-latka dołączyła do listy zdjęcie swoje i ukochanej suczki, by Bóg mógł ją łatwiej poznać.

Our 14-year-old dog Abbey died last month. The day after she passed away my 4-year-old daughter Meredith was crying and…

Opublikowany przez Suspended Coffees Czwartek, 26 grudnia 2013

 ZOBACZ TEŻ:

  1. “W mordę jeża!” – powiedziałby serialowy Boczek. Wspominając Dariusza Gnatowskiego, trudno zapomnieć o jego kultowych tekstach
  2. Stało się, rząd podjął ostateczną decyzję ws. wyjazdów 1 listopada. Nie wszystkim się spodoba
  3. Pilna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia z samego rana. Polacy muszą się zastosować
  4. Dagmara z „Królowych życia” pokazała nagle drugiego syna. Ma 25 lat i jest niezwykle blisko z Conanem
  5. Oddał mocz na Katarzynę Cichopek. Cała Polska zobaczyła, co stało się na wizji TVP
  6. Ostatnie godziny życia Dariusza Gnatowskiego wyciskają łzy z oczu. Cała prawda wyszła na jaw
  7. Domowy syrop z czosnku jest silniejszy nawet od cebulowego. Poradzi sobie z grypą i chorobami dróg oddechowych

Źródła: pl.newsner.com

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl