Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edward Miszczak przerwał milczenie po przyjęciu szczepionki. Wyznał całą prawdę
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 02.01.2021 21:55

Edward Miszczak przerwał milczenie po przyjęciu szczepionki. Wyznał całą prawdę

Edward Miszczak
fot. eastnews.pl/Jan Bielecki

Edward Miszczak zdecydował się zabrać głos po tym, jak wyszyło na jaw, że znalazł się w gronie osób, który przyjęły szczepionkę na COVID-19 poza kolejnością. Dyrektor programowy TVN potwierdził przyjęcie szczepionki i ujawnił prawdziwy powód tej decyzji.

Edward Miszczak znalazł się w gronie osób, które przyjęły szczepionkę poza kolejnością. Jak sie okazuje, kulisy całego przedsięwzięcia nie są tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. – Zdecydowałem się skorzystać [ze szczepionki przyp. red.], będąc przekonanym, że to części akcji pro szczepionkowej – powiedział Miszczak, jak podaje wiadomosci.wp.pl.

Afera szczepionkowa

W ostatnim czasie cała Polska mówi wyłącznie o szczepionkach, które już od 27 grudnia zostały podane wielu osobom.

Według pierwotnego planu w pierwszej kolejności szczepionkę na COVID-19 miały dostać osoby pracujące w sektorze ochrony zdrowia.

Szybko jednak okazało się, że szczepionka dotarła także do osób spoza tej grupy. Wśród osób zaszczepionych znalazło się wielu aktorów czy innych celebrytów, w tym Edward Miszczak.

Dyrektor programowy TVN potwierdził przyjęcie szczepionki i wyjaśnił, w jakich okolicznościach ją przyjął. Wszystko rozegrało się bardzo szybko.

Edward Miszczak zabrał głos ws. szczepionek

Edward Miszczak postanowił wyjaśnić w głównym wydaniu „Faktów”, jak wyglądało przyjęcie przez niego szczepionki. Okazuje się, że nie wszystko jest takie, na jakie wygląda.

Zostałem powiadomiony przez szpital, w którym kiedyś byłem leczony, że jest możliwość wzięcia szczepionki pod warunkiem, że stawie się w ciągu godziny – wyjaśnia Edward Miszczak.

Mam 65 lat i liczne choroby współistniejące. Zdecydowałem się skorzystać, będąc przekonanym, że to części akcji pro szczepionkowej – tłumaczył w dalszej części wypowiedzi.

Kwestia szczepionek nie została jeszcze do końca wyjaśniona. Miejmy nadzieję, że już wkrótce wszystko będzie jasne.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Fakty, wiadomosci.wp.pl