Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edward Miszczak zaskoczył całą salę wyznaniem o swoim związku
Kamil Olek
Kamil Olek 26.08.2021 18:35

Edward Miszczak zaskoczył całą salę wyznaniem o swoim związku

Edward Miszczak
screen / Magazyn VIVA! / YouTube

Ślub Edwarda Miszczaka z Anną Cieślak od kilku dni emocjonuje polskie media. Dziś dyrektor programowy TVN zaprezentował nową, jesienną ramówkę stacji. W trakcie wystąpienia zdobył się na niezwykle prywatną uwagę. Jego świeżo poślubiona małżonka z pewnością była zachwycona.

Edward Miszczak w czułych słowach o nowej żonie

Prezentacja najnowszych propozycji TVN nabrała rumieńców w chwili przedstawiania autorskiej produkcji zatytułowanej „Tajemnice miłości”. Opowiadając o serialu, Miszczak podzielił się z uczestnikami wydarzenia gustowną refleksją.

Ta miłość zdarza się w każdym odcinku i dotyka normalnych ludzi. Mnie też dotknęła – powiedział.

Odniósł się tym samym do blisko dwuletniego związku z aktorką. Ten znalazł swój finał sobotnim popołudniem w krakowskiej kolegiacie świętej Anny, kiedy to młodzi powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Warto również wspomnieć, że Cieślak towarzyszyła mężowi w trakcie czwartkowego eventu, mimo że przez ostatnie kilkanaście miesięcy para nie pokazała się publicznie.

Jesień w TVN. Kto i co?

Poza Miszczakiem i jego żoną na prezentacji ramówki pojawili się między innymi Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Socha, Olivier Janiak, Nikodem Rozbicki, Magda Gessler czy Julia Kamińska.

Już jesienią widzowie TVN zobaczą nowe seriale – wspomniane, paradokumentalne „Tajemnice miłości”, a także opowiadającą o losach dwóch różnych pokoleń „Recepturę”. Na ekrany powrócą też uwielbiane „Kuchenne rewolucje”, „MasterChef”, „Top Model”, „Mam Talent” czy „Brzydula”. Widzowie po raz kolejny spotkają się także z Joanną Chyłką, w trzeciej już odsłonie formatu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Obława na Jacka Jaworka: akcja policji na dworcu PKP