Edyta Herbuś skompromitowała się na oczach widzów? Niespodziewanie, kiedy gwiazda chciała dać popis swoich nowych umiejętności, coś poszło nie po jej myśli. Jak się okazuje, wszystko się nagrało i jak to bywa, trafiło do sieci. Przez chwilę internauci przeżyli moment grozy. Lepiej wstrzymajcie oddech.

Edyta Herbuś słynie ze swojego zamiłowania do sportu. Znana tancerka poza popisami na parkiecie i jogą co chwila z chęcią testuje nowe dziedziny. Tym razem jednak trafiła na swoją piętę achillesową. Takiego finału niewinnej zabawy nikt się nie spodziewał.

Edyta Herbuś zaliczyła wpadkę

Edyta Herbuś zaliczyła wpadkę na oczach kilkuset tysięcy internautów. Brzmi strasznie? Wyglądało jeszcze straszniej. Za swoje wyczyny gwiazda zapłaciła niemal własnym zdrowiem. Wideo natychmiast obiegło sieć. 

Co takiego zrobiła Edyta Herbuś? Otóż gwiazda nie odpuszcza sportu nawet na wakacjach, co postanowiła udowodnić swoim obserwatorom, nagrywając wideo z wyjazdu nad Jezioro Bystrzyckie na Dolnym Śląsku. Niektórzy nie mogli na to patrzeć, a reakcja samej tancerki była bezcenna.

  1. Polskie media przekazały najgorsze informacje: 86 osób nie żyje, wszyscy zginęli przez żywioł
  2. Prywatny dramat córki prowadzącej „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor ujawniła, co dzieje się z Marysią

Niebezpieczne wyczyny Edyty Herbuś

Najwyraźniej joga i taniec to wciąż za mało. Edyta Herbuś postanowiła spróbować swoich sił na trickboardzie, czyli desce do ćwiczenia balansu ciała. I kiedy już wydawało się, że gwiazda złapała wiatr w żagle, a jej ruchy były coraz pewniejsze, lub może nawet zbyt pewne, wtedy właśnie wydarzyła się katastrofa

Edyta Herbuś straciła równowagę i po kilku zamaszystych ruchach rękoma, runęła na ziemię. Całość wyglądała naprawdę niebezpiecznie. Fani z przerażeniem czekali, co powie gwiazda. Wszystko zostało pokazane na InstaStories gwiazdy.

 – Orzeł wylądował. To się wszystko nagrało – skomentowała roześmiana na nagraniu, po raz kolejny pokazując swój dystans i poczucie humoru. Na szczęście wypadek skończył się jedynie zbytym kolanem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

edyta herbuś
Fot. edytaherbus, Instagram

Edyta Herbuś postanowiła spróbować swoich sił na desce do ćwiczenia balansu ciała.

edyta herbuś
Fot. edytaherbus, Instagram

Kiedy gwiazda poczuła się na niej pewnie, stało się najgorsze.

edyta herbuś
Fot. edytaherbus, Instagram

Tancerka zaliczyła porządny upadek. Całość wyglądała bardzo niebezpiecznie. Na szczęście skończyło się tylko na potłuczonym kolanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości
  2. Gwiazdy bez wykształcenia, które zarabiają miliony. Jednej z nich w życiu nie podejrzewaliśmy, nawet nie ma matury
  3. Media obiegła smutna wiadomość, niestety nie żyje. Jeszcze kilka dni temu rodzina błagała o modlitwę
  4. Uwaga: Sanepid szuka klientów restauracji McDonald’s. W lokalu była osoba zarażona koronawirusem
  5. Zenek Martyniuk nie wytrzymał. Wszystko przez sugestie dziennikarza, „Facet musi jeść jak facet”

źródło: plotek.pl

 

Poprzedni artykułAgnieszka Woźniak-Starak była ostrzegana przed Piotrem. Usłyszała porażające słowa na jego temat
Następny artykułTragiczna wiadomość w niedzielne popołudnie. Nie żyje Jolanta Wiśniewska
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.