Esmeralda Godlewska za pośrednictwem Instagrama pochwaliła się zdjęciami z młodości, kiedy jej ciało nie uległo jeszcze żadnym operacjom plastycznym i zabiegom medycyny estetycznej. Przed przemianą wyglądała jak zwykła nastolatka, niczego jej nie brakowało.

Esmeralda Godlewska to jedna z sióstr Godlewskich. O dwóch z nich zrobiło się głośno, kiedy zaczęły realizować się jako piosenkarki. Od tamtej pory stały się znane, a na Instagramie mają spore grona fanów.

Esmeralda Godlewska na zdjęciu z młodości

Siostry utworzyły nawet wspólne konto na Instagramie, które nawiązywało do ich muzycznej działalności. Wrzucały tam wspólne selfie oraz informacje dot. prac nad nowymi piosenkami. Dzisiaj skupiają się na zupełnie innych projektach, a Esmeralda Godlewska realizuje się w branży medycyny estetycznej — prowadzi gabinet.

Z pewnością zna się na rzeczy, ponieważ sama ma za sobą sporo takich zabiegów. W dodatku skończyła pielęgniarstwo, więc wie, jak zająć się swoimi pacjentami.

Esmeralda Godlewska jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych, gdzie często publikuje fotografie. Wiele z nich jest bardzo odważnych, gwiazda pozuje na nich półnago. Jest znana ze swojej nieco oryginalnej i niecodziennej urody, która w niektórych wzbudza kontrowersje.

Niektóre ze zdjęć później kasuje, a pod wieloma internauci wytykają jej konkretne nieudolne przeróbki w programach graficznych. Ostatnio celebrytka postanowiła ustawić swoje konto jako prywatne i żeby zobaczyć jej zdjęcia, musi ona zaakceptować naszą prośbę o obserwację.

Jednak ostatnio Esmeralda Godlewska postanowiła powspominać stare dobre czasy i dodała zdjęcie ze swojej młodości. W trakcie wykonywania fotografii miała 13.

Kiedyś się miało 13 lat. Już zapomniałam jakie piękne długie gęste włosy miałam — czytamy w opisie.

Faktycznie ma długie ciemne włosy, jednak nie przypominają one dzisiejszego wyglądu gwiazdy, która zdecydowała się nosić doczepy. Trzeba przyznać, że na fotografii wygląda fenomenalnie.

Internauci komentują jej dawny wygląd

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Wielu doceniło, że celebrytka postanowiła pokazać swoje stare zdjęcie. Niektórzy uważali, że operacje plastyczne i zabiegi nie były jej wcale potrzebne.

Niepotrzebne były ci te wszystkie przeróbki, zdecydowanie naturalnie wyglądałaś lepiej — zauważył jeden z użytkowników.

O, jaka niepodobna do „nowej siebie” — dodał kolejny.

Niedługo potem celebrytka dodała zdjęcie z wyjątkowo odważnej sesji zdjęciowej. Według niektórych przeróbki „rażą w oczy”. Pomimo wszelkiej krytyki, jaka na nią spływa, gwiazda skończyła bardzo dobre studia.

A jak wam się podoba Esmeralda Godlewska jako nastolatka? Trzeba przyznać, że była bardzo ładną i naturalną dziewczyną.

Zobacz zdjęcie:

Esmeralda Godlewska
fot. instagram.com/esmeralda_godlewskaofficial

Esmeralda Godlewska dodała zdjęcia z młodości. Tutaj ma 13 lat.

Esmeralda Godlewska
fot. instagram.com/siostrygodlewskie

Ciężko poznać w niej dzisiejszą Esmeraldę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

 

Poprzedni artykułAnna Baranowska z ,,Big Brothera” zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Do dziś nie wiadomo, co dokładnie stało się tragicznego dnia
Następny artykułPamiętacie Czesława Majewskiego ze ,,Śpiewających fortepianów”? Chciał zostać aktorem
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl