Ewa Farna pokazała zdjęcie w ciąży! Fani są zachwyceni. Komentarz, którym opatrzyła kadr z pokaźnym brzuszkiem, nie pozostawia żadnych wątpliwości. „Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem”  napisała artystka.

Ewa Farna to jedna z najpopularniejszych krajowych wokalistek. Artystka dzięki wyjątkowemu poczuciu humoru i szczerości zyskała ogromną rzeszę wiernych fanów. W czerwcu wraz z mężem, Martinem Chobotem powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Tymczasem na Instagramie pokazała zdjęcie w ciąży. Komentarze wydawały się nie mieć końca. 

Ewa Farna mocno chroni swojej prywatności 

26-latka to jedna z tych gwiazd, która życie prywatne oddziela grubą kreską od show-biznesu i blasku fleszy. Piosenkarka przez długi czas utrzymywała w tajemnicy przed światem informację o ciąży. Jej pierwszy potomek pojawił się na świecie w czerwcu ubiegłego roku. Przypomnijmy, że zdjęciem z nowo narodzonym synkiem pochwaliła się dopiero jakiś czas po porodzie. 

Podobnie było w kwestii ceremonii ślubnej, która również owiana była tajemnicą. Mimo wszystko niekiedy uchyla rąbka swojej prywatności i dzieli się z obserwatorami zdjęciami z synkiem lub partnerem.

  1. Wnuk Lecha Wałęsy. Do sieci trafiło zdjęcie małego Karola Wałęsy
  2. Ogromnie smutna wiadomość obiegła media. Śmierć była nagła, nikt nie mógł przewidzieć najgorszego, nie żyje Wojciech Potocki
  3. Dostała udaru po wizycie u fryzjera. Przyczyna okazała się porażająca

Ewa Farna jest w ciąży?

Gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie, które spotkało się z ogromnym odzewem Internautów. Artystka pochwaliła się kadrem, na którym widać pokaźny ciążowy brzuszek

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-…. rok temu… kiedy jeszcze nikt nie wiedział.
Jestem ogromnie szczęśliwym człowiekiem, nie dzięki sławie ani pieniądzom, ale właśnie dzięki miłości, której daje pierwszeństwo przed całą reszta – napisała wokalistka. 

Ewa Farna postanowiła wrócić wspomnieniami do czasu, kiedy nosiła swojego maluszka pod sercem. Stan błogosławiony był jej tajemnicą i dopiero teraz zdecydowała się pochwalić niepublikowanym dotąd ciążowym zdjęciem. Następnie dodała, że to właśnie miłości życzy swoim fanom najbardziej. Namawia też, by świętować ją każdego dnia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ewa Farna
instagram.com @ewa_farna93

Ewa Farna pokazała zdjęcie w ciąży. 

Ewa Farna
instagram.com @ewa_farna93

Artystka mocno chroni swojej prywatności. 

Ewa Farna
instagram.com @ewa_farna93

Synek jest dla niej całym światem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babciny sposób na przeziębienie. Pomaga też oczyścić naczynia krwionośne
  2. Polka wracająca z Włoch powiedziała wszystko. Wyjawiła prawdę o kontroli na polskich lotniskach
  3. Nie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko
  4. Ogłoszenie o sprzedaży auta wywołało poruszenie. Wszystko przez jedno zdanie
  5. Zrobiła selfie, którego ludzie jej nie wybaczą. Pewien ”szczegół” zwala z nóg
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: pomponik.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.