Jakie ścięcie sprawi, że będziesz wyglądać na młodszą? Najlepszą opcją będę krótkie fryzury. Warto pamiętać, żeby zapomnieć o tapirowaniu. Jaka fryzura jest najbardziej odpowiednia dla dojrzałych kobiet?

Modna fryzura stanowi filar nowoczesnego wyglądu. Odpowiednie cięcie sprawi, że będziemy wyglądać młodziej i korzystnie. Jakie fryzury powinny pokochać kobiety po pięćdziesiątce?

Najmodniejsza fryzura sezonu

Jedną z najmodniejszych fryzur jest angled bob. To odmiana klasycznego boba. Jednak angled bob to cięcie bardziej asymetryczne, eksperymentalne.

Włosy sięgają poniżej linii brody, przednie pasma są dłuższe od tylnej części fryzury. Przy pomocy takiego cięcie, w znaczący sposób się odmłodzimy. Nasza twarz będzie również bardziej wymodelowana. To odważne, ale eleganckie cięcie.

Inną propozycją może być pixie cut. To fryzura, która polega na wycieniowaniu kosmyków. Wygląda to w ten sposób, że zarówno z tyłu, jak i po bokach włosy są krótsze, a na górze i z przodu dłuższe. To mniej ryzykowna propozycja, ale równie szykowna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jakie inne są inne propozycje na ciekawe, innowacyjne fryzury?

Kolor włosów – jaki wybrać

Oczywiście, należy pamiętać, że istotne jest to, by dobrać kolor włosów do swojej urody. Należy patrzeć na kolor karnacji, oczu, brwi oraz rzęs. W tym sezonie królować będzie naturalność.

Najmodniejsze jest podbicie naturalnego koloru. Refleksy, naturalne odcienie. Blask, który będzie wyglądać na jak najbardziej naturalny.

Przepalone blondy, czy intensywne czernie sprawią, że będziemy wyglądać starzej.

Do łask, powróci jednak naturalny, delikatny rudy.

Zobacz zdjęcia:

Propozycja modnej fryzury na wiosnę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.gazeta.pl, gazetakrakowska.pl