Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Torbicka ma 60 lat i wciąż zachwyca. „Jest Pani jak wino”
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 07.11.2019 19:47

Grażyna Torbicka ma 60 lat i wciąż zachwyca. „Jest Pani jak wino”

Grażyna Torbicka
instagram.com@grazynatorbicka

Grażyna Torbicka w młodości była naprawdę zjawiskowo piękna. Dzisiaj ma sześćdziesiąt lat i wciąż zachwyca: Jest Pani jak wino, piszą fani! Udało nam się dotrzeć do zdjęć dziennikarki sprzed kilkudziesięciu lat. Trudno uwierzyć, ale naprawdę niewiele się zmieniła! Będziecie w szoku.

Jedna z najbardziej lubianych polskich dziennikarek niedawno zachwycała podczas festiwalu w Cannes, gdzie przyćmiła wszystkie młodsze o dekady koleżanki. O jej kreacjach i elegancji rozpisywały się media w całym kraju. Mało kto zdaje sobie sprawę, że gwiazda TVN właśnie obchodzi sześćdziesiąte urodziny! Jesteście ciekawi, jak wyglądała Grażyna Torbicka w młodości? Z wrażenia zaparło nam dech!

Jak wyglądała Grażyna Torbicka w młodości?

Grażyna Torbicka obchodzi dziś sześćdziesiąte urodziny – gwiazda TVN przyszła na świat 24 maja 1959 roku. Z tej okazji opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie w słomkowym kapeluszu, opatrzone znaczącym hasztagiem #birthdaygirl, czyli urodzinowa dziewczyna.

Jednak największą sensację wzbudziła inna fotografia dziennikarki – wykonana kilka dekad wcześniej. Grażyna Torbicka w młodości wyglądała naprawdę ślicznie. Co najciekawsze, gwiazda tak naprawdę niewiele się zmieniła od czasu, gdy była dwudziestokilkuletnią dziewczyną. Ten fakt nie umknął uwadze internautów, którzy zaczęli zachwalać urodę, naturalność i… świetne geny prezenterki.

– Ta sama od lat! Czas jest dla Pani łaskawy i dobre geny.

– Czas u Pani się zatrzymał już bardzo dawno temu!

– Jest Pani jak wino!

– Nic się Pani nie zmieniła – komentowali zdjęcie Grażyny Torbickiej na Instagramie.

Co najciekawsze, Grażyna Torbicka w młodości nosiła dokładnie takie samo uczesanie, jak dzisiaj. Najwyraźniej polska aktorka wzorem Anny Wintour jest wierna jednej fryzurze, w której wygląda i czuje się najlepiej!

stylizacja

Co robi Grażyna Torbicka?

Przez wiele lat Grażyna Torbicka była kojarzona z Telewizją Polską. Jednak w 2016 roku dziennikarka podjęła decyzję, by po 31 latach zakończyć pracę w TVP. Prowadziła tam m.in. program Kocham Kino, który po jej odejściu został zawieszony.

Dziś Grażyna Torbicka realizuje się, prowadząc swój autorski program na kanale serialowo-filmowym TVN Fabuła. W Grażyna Torbicka zaprasza dziennikarka rozmawia ze znanymi osobami, związanymi z branżą filmową i telewizyjną. Gościła m.in. Justynę Wasilewską, Julię Kijowską czy Piotra Domalewskiego.

Spodziewaliście się, jak wyglądała Grażyna Torbicka w młodości? Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem tego, że dziennikarce udało się zatrzymać czas bez uciekania się do pomocy chirurgów plastycznych. Zazdrościmy znakomitych genów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Grażyna Torbicka: emerytura

Grażyna Torbicka przekroczyła magiczny próg 60 lat – i wciąż zachwyca urodą.

grażyna torbicka

Dziennikarka w młodości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Mężczyzna na porodówce odkrył, że jego partnerka nie jest w ciąży. Oszukiwała go od początku
  3. Ojciec przez 13 lat zostawił kwiaty w miejscu śmierci syna. Pewnego dnia odkrył tajemniczą notkę
  4. Przez chorobę 30-latka wygląda jak 70-letnia staruszka. Nikt nie wierzył, że kiedyś znajdzie miłość, właśnie wzięła ślub
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty